دفاع شخصی
برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا؛

ترکیب تیم های جودو نوجوانان و جوانان ایران

ترکیب تیم های جودو نوجوانان و جوانان ایران

به گزارش دفاع شخصی، فدراسیون جودو ترکیب تیم های جودو نوجوانان و جوانان را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در هر دو گروه دختران و پسران اعلام نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات جودو قهرمانی آسیا در رده سنی نوجوانان و جوانان آسیا طی روزهای ۲۲ تا ۲۹ آبان ماه به میزبانی ازبکستان در تاشکند برگزار می شود. با عنایت به مشخص شدن زمان اعزام تیم ملی به این دوره از رقابت ها با تصمیم کادر فنی تیم های ملی دختران و پسران، ترکیب نفرات اعزامی به این دوره از رقابت ها مشخص و اعلام گردید.
بر همین اساس امیر محمد حسن نژاد، رضا چهارمحالی، متین عبادی، پویا علیجانی، حافظ ایزانلو، ابوالفضل محبی، علیرضا نیک سرشت و محمد مهدی مظلوم پهلوانی در رده سنی نوجوانان با هدایت امیر قاسمی نژاد و بهزاد وحدانی، امیرحسین ولی زاده، نیما خدابنده، سبحان قمی، الیاس پرهیزگار، محمد جواد محبی، امیرعباس چوپان، امیر پویا نوحی، محمدحسین یاقوتی و امیرعباس موحد با هدایت ایوب رستمی و مربی رضا غفاری در مسابقات قهرمانی آسیا روی تاتامی می روند.
در گروه دختران هم سیده آناهیتا موسوی، سمیرا خاک خواه و مهشید صفری با هدایت سحر چغلوند در رده نوجوانان، عسل کلامی، هانیه عباس زاده، مریم پیمانی، راحیل مرادی در رده جوانان با هدایت معصومه جعفری به این رقابتها اعزام می شوند.
مصطفی کریمی رئیس سازمان تیم های ملی بعنوان سرپرست کاروان است. هادی کردی سرپرست تیم پسران و مریم بهاروند سرپرست تیم دختران است.


منبع:

1402/08/15
10:26:41
5.0 / 5
222
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد