دفاع شخصی
تفاوت یك ضربه كاشته بود؛

دلیلهای شکست پرسپولیس برابر سپاهان و افت سرخپوشان از دید گل محمدی

دلیلهای شکست پرسپولیس برابر سپاهان و افت سرخپوشان از دید گل محمدی

به گزارش دفاع شخصی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه چند بازیکن اصلی و موثر تیمش را در هفته های گذشته از دست داده است اظهار داشت: اختلاف بازی در ضربه ایستگاهی بود که سپاهان زد و گل شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس امروز یکشنبه از ساعت ۱۶: ۳۰ و در هفته دهم لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که این دیدار در آخر با برتری یک بر صفر تیم اصفهانی به انتها رسید. رضا اسدی (۷۰) برای سپاهان گل زد.
یحیی گل محمدی بعد از این بازی که اولین شکست تیمش در فصل بیست و سوم لیگ برتر در آن رقم خورد اظهار داشت: چند موقعیت خوب داشتیم که می توانستیم استفاده نمائیم. در صحنه ای هم که سپاهان به گل رسید اصلاً خطا نبود و هیچ اتفاقی نیفتاد.
گل محمدی افزود: در بازیهای بزرگی تیمی که بهتر از موقعیت هایش استفاده نماید برنده می شود. در شروع نیمه دوم سپاهان تیم بهتری بود و ما دقایقی از بازی را به آنها دادیم. البته در نیمه اول ما بهتر بودیم و می توانستیم به گل برسیم اما موفق به این کار نشدیم.
وی افزود: داور خیلی راحت یک ایستگاهی به حریف داد و یک گل استثنایی هم زدند. اختلاف بازی شاید یک گل نباید می بود و یک کاشته سرنوشت بازی را رقم زد. اختلاف دو تیم فقط به خاطر یک کاشته بود.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دلیلهای شکست تیمش برابر سپاهان و افتی که در هفته های اخیر داشته است اظهار داشت: ما چهار پنج بازیکن مان را از دست دادیم؛ پورعلی گنجی، سلمانی، امیری لطمه دیدند و روز گذشته هم باهویی صدمه دید. اینها بازیکنانی هستند که می توانستند به تیم مان در حمله کیفیت خوبی بدهند.
گل محمدی در پاسخ به انتقاداتی که از کیفیت بازی تیم او می شود اظهار داشت: موجودی تیم ما همین است. همانطور که گفتم چند بازیکن موثر را از دست داده ایم. آنهایی که می خواهند مقابل تیم حرف بزنند، در نقل اونتقالات ساکت بودند. بازیکنانم هر چه در توان داشتند در زمین گذاشتند و در این شرایط سخت دویدند و مبارزه کردند.

1402/08/22
08:12:51
5.0 / 5
111
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد