دفاع شخصی
جودو قهرمانی آسیا - تاشكند

حریفان جودوکاران جوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شدند

حریفان جودوکاران جوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شدند

به گزارش دفاع شخصی، رقابت های جودو قهرمانی جوانان آسیا از امروز در تاشکند شروع می شود و طی آن ۵ نماینده کشورمان به دیدار رقبای خود می روند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، مراسم وزن کشی مسابقات جوانان قهرمانی آسیا در قسمت دختران و پسران عصر انجام و نمایندگان کشورمان رقبای خویش را شناختند. این دوره از مسابقات طی دو روز و با حضور ۱۷۲ جودوکار از ۱۵ کشور به میزبانی ازبکستان در تاشکند برگزار می شود.
طبق برنامه اعلام شده عسل کلامی در وزن ۴۸- کیلوگرم، هانیه عباس زاده در وزن ۵۷- کیلوگرم، امیر حسین ولی زاده در وزن ۶۶- کیلوگرم، نیما خدابنده و سینا قمی در وزن ۷۳- کیلوگرم امروز به مصاف رقبای خود می روند.
بر همین اساس در وزن ۶۶- کیلوگرم امیر حسین ولی زاده در اولین مبارزه، با «عباسبکوف» نماینده قرقیزستان مبارزه خواهد نمود. برنده مبارزه ترکمنستان و کویت حریف بعدی ولی زاده خواهد بود.
نیما خدابنده ابتدا به مصاف «لیشرام» از هندوستان خواهد رفت و در ادامه «الماتا» از قزاقستان را پیش رو دارد. سبحان قمی دیگر نماینده کشورمان ابتدا به دیدار «باگراخ» از مغولستان خواهد رفت و در صورت برتری نماینده ترکمنستان و ازبکستان را پیش رو خواهد داشت.

در وزن ۸۱- کیلوگرم، الیاس پرهیزگار دور نخست با قرعه استراحت روبرو است. وی در اولین مبارزه باید به مصاف «عبدوجلال اوف» از کشور تاجیکستان برود.
امیر عباس چوپان در وزن ۹۰- ابتدا با «مون خسای خان» از مغولستان مبارزه خواهد نمود و در ادامه به مصاف «سامانووا» از ازبکستان می رود. محمد جواد محبی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در اولین مبارزه به مصاف «سویون جوو» از ترکمنستان خواهد رفت.

در وزن ۱۰۰- کیلوگرم امیر پویا نوحی بعد از یک دور استراحت به مصاف «شوراخ ماتوف» ازبکستانی خواهد رفت. محمد حسین یاقوتی در همین وزن دور اول با قرعه استراحت روبرو شده است، وی دور دوم با «پارک» از کره جنوبی مبارزه خواهد نمود.
در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم امیر عباس موحد در اولین مبارزه باید با «ژان تیلک» از کشور قزاقستان مبارزه کند. در صورت پیروزی با «نگاتتول گان» از کشور مغولستان مبارزه خواهد نمود.

در قسمت دختران و در وزن ۴۸- کیلوگرم عسل کلامی در اولین مبارزه با «شین ای چون» از کشور چین تایپه مبارزه خواهد نمود. هانیه عباس زاده در وزن ۵۷- کیلوگرم در اولین رقابت باید به مصاف «لی بون» از کشور کره جنوبی برود.
در وزن ۷۸- کیلوگرم مریم پیمانی در اولین مبارزه باید با «آیل تیگوباتا» از کشور مغولستان رقابت کند و راحیل مرادی در وزن ۷۸+ کیلوگرم ابتدا به مصاف «کیم مین یونگ» از کشور کره جنوبی می رود.

1402/08/28
21:38:26
5.0 / 5
139
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد