دفاع شخصی
مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶؛

عزت اللهی: برای دفاع از نام ایران مقابل ازبکستان قرار می گیریم

عزت اللهی: برای دفاع از نام ایران مقابل ازبکستان قرار می گیریم

به گزارش دفاع شخصی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: تیم ازبکستان و بازیکنان آن برای ما بسیار قابل احترام هستند و بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سعید عزت اللهی در نشست خبری قبل از دیدار با تیم ملی فوتبال ازبکستان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ عنوان کرد: اول از همه برای امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران بابت کسالتی که دارد آرزوی سلامتی دارم، حضور وی در کنار ما سبب قوت قلب بازیکنان خواهد شد. همیشه بازی اول دیدار سخت برای بازیکنان به حساب می آید و خدا را شکر توانستیم هنگ کنگ را شکست دهیم.
او افزود: فردا بازی سختی مقابل تیم قابل احترام ازبکستان خواهیم داشت و امیدوارم تماشاگران دیدار جذابی را شاهد باشند. با تمام توان و برای دفاع از نام ایران فردا مقابل ازبکستان قرار می گیریم.
عزت اللهی در مورد همبازی بودن با «شاه مرادوف» کاپیتان تیم ملی ازبکستان در تیم روستوف روسیه بیان نمود: ابتدا بابت پیشرفت شاه مرادوف خیلی خوشحال هستم و به او تبریک می گویم. از زمانیکه ما با هم در روسوتوف حضور داشتیم تا به امروز او از لحاظ فوتبالی رشد خیلی خوبی داشته و او هم اکنون یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ازبکستان و آسیا است. شاه مرادوف شخصیت بسیار خوبی دارد و با او رابطه نزدیکی دارم.
هافبک تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: یکی از نقاط قوت تیم ازبکستان حضور شاه مرادوف در ترکیب این تیم است، اما نباید فراموش کرد که ما تیم ملی ایران هستیم و تمامی بازی های تیم ملی ازبکستان را آنالیز کرده ایم و اساسا کادرفنی نقطه نظرات خویش را به بازیکنان انتقال می دهد و به امید خدا بتوانیم تمام دستورات تاکتیکی کادرفنی را در زمین پیاده نماییم و پیروز بازی شویم.
عزت اللهی تصریح کرد: در چند سال گذشته و در اغلب دیدارها مقابل ازبکستان، پیروز شده ایم اما دلیلی نمی شود که حالا آنها را دست کم بگیریم و همیشه برای ما قابل احترام هستند. سپاهان هم که توانست آلمالیق را با نتیجه ۹ بر صفر شکست دهد، یکی از بهترین های آسیا است و مردم ازبکستان نباید از این مورد دلخور باشند. ما همیشه تیم ملی و بازیکنان ازبکستان را تحسین کرده ایم جون آنها همیشه درحال پیشرفت بوده اند و الان چند بازیکن این تیم در لیگ های اروپایی بازی می کنند.
او در انتها تصریح کرد: تیم ملی ایران بازیکنان بزرگی دارد که در چندین سال گذشته توانسته است در بهترین تیم های اروپایی بازی کنند و اساسا تجربه و کیفیت آنها در داخل زمین می تواند نتیجه نهایی را برای ما رقم بزند.

1402/08/29
12:51:03
5.0 / 5
245
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد