دفاع شخصی
مومنی خبر داد:

حضور قطعی ۵ تیم در سوپر لیگ کاراته

حضور قطعی ۵ تیم در سوپر لیگ کاراته

به گزارش دفاع شخصی، رئیس سازمان لیگ فدراسیون کاراته اظهار داشت: زمان آغاز رقابت های سوپر لیگ کاراته مشخص شده و درحال طی فرایند ثبت نام تیم ها هستیم و برخی هم در کوشش برای جذب نفرات مورد نظر خود هستند.وحید مؤمنی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: هفته سوم آذرماه را برای آغاز فصل جدید رقابت های سوپر لیگ مشخص کرده ایم. مطابق برنامه ای که تنظیم شده تیم ها می بایست تا ۱۰ آذرماه مراحل ثبت نام خویش را تکمیل کنند تا ان شالله وارد فرایند آغاز مسابقات شده قرعه کشی انجام و برنامه مسابقات را اعلام نماییم.
وی در مورد تیم های شرکت کننده در این مسابقات اظهار داشت: تابحال حضور ۵ تیم قطعی شده است. این تیم ها درحال نقل و انتقال کاراته کاهای مورد نظر خود هستند. ضمن این که سه تیم دیگر هم به صورت ضمنی اعلام آمادگی کرده و منتظر هستیم ببینم شرایط چگونه پیش خواهد رفت تا شاهد برگزاری لیگ با ۸ تیم باشیم.
رئیس سازمان لیگ افزود: دانشگاه آزاد اسلامی، رعد پدافند، بیمه تعاون، نیشکر خوزستان و پاس، پنج تیمی هستند که حضورشان در سوپر لیگ کاراته قطعی شده است. خیلی امیدواریم که سه تیم دیگر هم شرایط حضور در مسابقات را پیدا کرده و ان شاالله شاهد برگزاری مسابقات لیگ با حضور هشت تیم باشیم.
مؤمنی در مورد احتمال تغییر امتیازات بخش کاتا در سوپر لیگ اظهار داشت: مباحثی در همین زمینه مطرح گردیده است، پیشنهادی را آماده کرده و در جلسه ای با حضور مسؤلان و نمایندگان تیم ها طرح و بعد از بررسی و شنیدن اظهار نظرهای مختلف در مورد آن تصمیم گیری می نماییم. در شرایط فعلی چون طرح در مرحله کارشناسی قرار دارد و توسط صاحب نظران باید به دقت بررسی شود، نمی توانم از جزئیات آن صحبت کنم. ولی احتمال تغییر در این بخش وجود دارد.
وی در انتها اظهار داشت: همانند سالهای گذشته سوپر لیگ کاراته به صورت متمرکز در تهران و به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد. اگر تیمی چه در تهران و یا شهرستان درخواست میزبانی داشته باشد، باید شرایط لازم را فراهم نموده و پس آن در مورد آن تصمیم گیری نماییم.

1402/08/30
08:51:08
5.0 / 5
231
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد