دفاع شخصی
جودو قهرمانی جوانان آسیا - تاشكند

نمایندگان ایران در روز نخست به مدال نرسیدند

نمایندگان ایران در روز نخست به مدال نرسیدند

دفاع شخصی: به گزارش دفاع شخصی، روز نخست مسابقات جودو قهرمانی جوانان آسیا بدون کسب مدال برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، این دوره از مسابقات بامداد امروز با حضور ۱۷۲ جودوکار از ۱۵ کشور به میزبانی ازبکستان به مدت دو روز در تاشکند برگزار می شود. مطابق برنامه اعلام شده عسل کلامی در وزن ۴۸- کیلوگرم، هانیه عباس زاده در وزن ۵۷- کیلوگرم، امیر حسین ولی زاده در وزن ۶۶- کیلوگرم، نیما خدابنده و سینا قمی در وزن ۷۳- کیلوگرم نمایندگان کشورمان در روز نخست بودند که توفیقی در کسب مدال نداشتند..
بر همین اساس در وزن ۶۶- کیلوگرم امیر حسین ولی زاده در اولین مبارزه خود برابر «عباسبکوف» نماینده قرقیزستان نتیجه را واگذار کرد. وی در گروه شانس مجدد، «میردایف» از ترکمنستان و بوبوجان از ترکمنستان را شکست داد، ولی در دیدار رده بندی به «هیون سو» از کره جنوبی باخت و در جای پنجم ایستاد.
نیما خدابنده در وزن ۷۳- کیلوگرم ابتدا «لیشرام» از هندوستان را با ضربه فنی پشت سر گذاشت در ادامه «الماتا» از قزاقستان که در این وزن طلا گرفت، باخت و راهی گروه شانس مجدد شد. خدابنده در نخستین مبارزه خود در این مرحله به «نورماخمدوف» از ترکمنستان باخت و حذف شد.
سبحان قمی دیگر نماینده کشورمان در وزن ۷۳- کیلوگرم، ابتدا «باگراخ» از مغولستان را شکست داد و در ادامه نتیجه را به «تاشیف» از ازبکستان واگذار کرد. قمی در گروه شانس مجدد «سلطانوف» از ترکمنستان و ««جو چان» از کره جنوبی را از پیش رو برداشت و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این نشست برابر «موسابف» از تاجیکستان بازنده شد و عنوان پنجم را به دست آورد.
در بخش دختران و در وزن ۴۸- کیلوگرم عسل کلامی در اولین مبارزه برابر «شین ای چون» از چین تایپه نتیجه را واگذار کرد و در گروه شانس مجدد هم به «ارگاشبووا» از ازبکستان بازنده تاتامی را ترک کرد و حذف شد. هانیه عباس زاده هم در وزن ۵۷- کیلوگرم بازی نخست را به «لی بون» از کره جنوبی واگذار کرد و حذف شد.
برنامه روز دوم مسابقات جوانان آسیا
در ادامه این مسابقات فردا یکشنبه در روز دوم و پایانی هشت جودوکار کشورمان به روی تاتامی می روند.
در وزن ۸۱- کیلوگرم، الیاس پرهیزگار بعد از یک دور استراحت، به مصاف «عبدوجلال اوف» از کشور تاجیکستان برود. امیر عباس چوپان در وزن ۹۰- ابتدا با «مون خسای خان» از مغولستان مبارزه خواهد نمود و در ادامه به مصاف «سامانووا» از ازبکستان می رود. محمد جواد محبی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در اولین مبارزه به مصاف «سویون جوو» از ترکمنستان خواهد رفت.

در وزن ۱۰۰- کیلوگرم امیر پویا نوحی بعد از یک دور استراحت به مصاف «شوراخ ماتوف» ازبکستانی خواهد رفت. محمد حسین یاقوتی در همین وزن دور اول با قرعه استراحت روبرو شده است، وی دور دوم با «پارک» از کره جنوبی مبارزه خواهد نمود.
در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم امیر عباس موحد در اولین مبارزه باید با «ژان تیلک» از کشور قزاقستان مبارزه کند. در صورت پیروزی با «نگاتتول گان» از کشور مغولستان مبارزه خواهد نمود.
در وزن ۷۸- کیلوگرم مریم پیمانی در اولین مبارزه باید با «آیل تیگوباتا» از کشور مغولستان رقابت کند و راحیل مرادی در وزن ۷۸+ کیلوگرم ابتدا به مصاف «کیم مین یونگ» از کشور کره جنوبی می رود.


منبع:

1402/09/01
15:02:31
5.0 / 5
164
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد