دفاع شخصی

واکنش فدراسیون فوتبال به رفتار غیرورزشی در مسابقات لیگ دسته اول

واکنش فدراسیون فوتبال به رفتار غیرورزشی در مسابقات لیگ دسته اول

دفاع شخصی: فدراسیون فوتبال نسبت به درگیری و قمه کشی در مسابقات امیدهای کشور دستوری را صادر کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از سایت رسمی فدراسیون، حسب گزارشات مقام های رسمی مسابقه بین تیم های آریو اسلامشهر و شهرداری آستارا از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ در شهر اسلامشهر برگزار گردید، تخلفاتی از طرف فرهاد خالدی منتسب به تیم شهرداری آستارا و امیرحسین قربانی مسئول رسانه ای هیأت فوتبال تهران منعکس شد.
از آنجا که تخلفات حادث شده باتوجه به نوع آن عبارت از بدرفتاری در قبال یکدیگر و رفتار غیر ورزشی بوده در خور صدور قرار دستور موقت است. پس به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رأی مقتضی نامبردگان از حضور در تمامی ورزشگاه های فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال محروم می گردند و لازم است دفاعیات کتبی خودرا ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال نمایند.
رأی صادره ظرف مهلت دو روز بعد از ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.
همچنین حسب گزارش مقام رسمی درباب بین تیم های گل گهر سیرجان و فجر شهید سپاسی از سری مسابقات لیگ برتر امیدهای فوتبال کشور که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ انجام شد که تخلفی از طرف تماشاگران تیم گل گهرسیرجان منعکس گردیده و از آنجا که تخلف حادث شده باتوجه به نوع آن که عبارت از عدم رعایت ماده ۷۱ مقررات انضباطی در خصوص اظهارات مقابل داور مسابقه در خور صدور قرار دستور موقت است پس به استناد ماده ۱۰۰ مقرات انضباطی و تا صدور رأی مقتضی تیم مربوطه از هرگونه ورود تماشاگر به داخل استادیوم در کلیه مسابقات خانگی محروم است. لازم است باشگاه گل گهرسیرجان دفاعی کتبی خودرا ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی فدراسون ارسال نمایند.
رأی صادره ظرف مهلت دو روز بعد از ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.


منبع:

1402/09/10
12:41:13
5.0 / 5
225
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد