دفاع شخصی
رئیس فدراسیون جودو و دفاع شخصی مطرح كرد:

تعلیق چهار ساله، مهم ترین چالش ورزش جودو

تعلیق چهار ساله، مهم ترین چالش ورزش جودو

به گزارش دفاع شخصی، خراسان رضوی رییس فدراسیون جودو و دفاع شخصی جمهوری اسلامی ایران گفت: تعلیق چهار ساله، مهم ترین چالش ورزش جودو است.آرش میراسماعیلی در بازدید از خانه درحال راه اندازی جودو و امکانات و ظرفیتهای ورزش تربت حیدریه در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه مهم ترین چالش این رشته ورزشی تعلیق چهارساله به سبب دفاع از ارزش ها و آرمان های کشور بود، اظهار داشت: با رفع تعلیق و با حضور در حوزه ها و میادین بین المللی بار دیگر به جودوی جهان، سلام خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: بازگشت به دوران اوج این رشته نیازمند کار سخت و شبانه روزی است تا عقب ماندگی این چهار سال را جبران کنیم؛ برای اینکه تا در میادین بین المللی و شرایط روز جودوی دنیا حضور نداشته باشیم، عقب ماندگی را خواهیم داشت، باید برای بهبود این شرایط تلاش نماییم.

رئیس فدراسیون جودو و دفاع شخصی درباب ساخت خانه جودو در تربت حیدریه اظهار داشت: با کمک مسئولان شهرستانی و استانی بدنبال یک تصمیم خوب برای خانه جودو هستیم، البته کمک مالی و معنوی خواهیم کرد تا هر چه زودتر خانه جودو را احیا نماییم.

در ادامه رییس اداره ورزش و جوانان و رییس هیئت جودو شهرستان درباب لزوم اتمام پروژه خانه جودو و نیازمندی های جودوی شهرستان با آرش میراسماعیلی رایزنی کردند.

منبع:

1402/09/12
09:24:41
5.0 / 5
205
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد