دفاع شخصی

ادامه وخامت انتشار كرونا در جهان

ادامه وخامت انتشار كرونا در جهان

اتحادیه جهانی كشتی تمامی مسابقات برنامه ریزی شده خویش را تا تاریخ ۱۰ آبان ماه سالجاری را لغو نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، جلسه ماهیانه کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی به منظور بررسی شرایط و تصمیم گیری درمورد رویدادهای برنامه ریزی شده برای ماه های سپتامبر و اکتبر برگزار گردید. کمیته اجرایی در این جلسه با عنایت به تحت کنترل نبودن شرایط همه گیری ویروس کرونا در شرایط فعلی و رشد فزاینده آن در خیلی از کشورها و قاره ها، تصمیم به لغو تمامی مسابقاتی که پیش تر برای ماه های سپتامبر و اکتبر ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده بود همچون مسابقات قهرمانی نوجوانان اروپا که مقرر بود ۱۴ لغایت ۲۰ مهر سال ۱۳۹۹ به میزبانی لهستان و همینطور رقابت های قهرمانی جوانان اروپا که قرار بود از ۲۸ مهر لغایت ۴ آبان ماه در مقدونیه شمالی برگزار شود، گرفته است.

در این جلسه همینطور تاکید شد، اتحادیه جهانی کماکان بر شرایط قاره ها و کشورها نظارت کامل داشته باشد تا در صورت ضرورت بتواند تصمیمات فوری و لازم را اتخاذ کند.

این کمیته همینطور ظرف یک ماه آینده باردیگر به منظور بررسی امکان برگزاری رقابت های جهانی که برای ماه پایانی سال ۲۰۲۰ (آذرماه) برنامه ریزی شده اند، تشکیل جلسه خواهد داد.

منبع:

1399/05/18
15:55:20
5.0 / 5
1556
تگها: رقابت , كمیته
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد