دفاع شخصی
طباطبایی:

شرایط برای برگزاری اردوی تیم های ملی كاراته فراهم نیست

شرایط برای برگزاری اردوی تیم های ملی كاراته فراهم نیست

رئیس فدراسیون كاراته با اعلان اینكه در شرایط فعلی هدف مان حفظ حداقل آمادگی ملی پوشان است، اظهار داشت: هم اكنون به سبب حفاظت از سلامت ورزشكاران، امكان برگزاری اردوهای تیم ملی فراهم نیست.


سید حسن طباطبایی در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت ملی پوشان کاراته ایران باتوجه به تعطیلی چند ماهه اردوها و مسابقات به علت شیوع کرونا، اظهار نمود: به علت شیوع ویروس کرونا تمرینات تیم ملی، لیگ و تمامی رقابت های بین المللی به تعطیلی کشیده شده و همه رویدادهای ورزشی همچون کاراته تحت تاثیر این ویروس منحوس قرار گرفته است. باتوجه به شرایط پیش آمده در این دوران کوشیدیم کلاس های دانش افزایی، مربیگری، داوری، آزمون ها و استاژها را بصورت آنلاین برگزار نماییم.
وی با اشاره به نظارت کادر فنی بر وضعیت آمادگی ملی پوشان، اشاره کرد: تمام اهتمام ما این است که شرایط را بگونه ای فراهم نماییم که بچه های تیم ملی تمرینات خودرا بصورت انفرادی انجام دهند تا حداقل آمادگی خودرا حفظ کنند.
طباطبایی اشاره کرد: آن چه که مهمست ورزشکاران با حضور در اردوهای تیم ملی و رقابت های بین المللی می توانتد به آمادگی ایده آل برسند. امیدوارم با دعای خیر مردم این بلا از سر مردم جهان مرتفع شود و اوضاع مانند گذشته به روال عادی بازگردد.
رییس فدراسیون کاراته در پاسخ به این پرسش که آیا امکان از سرگیری اردوهای تیم ملی در شرایط قرنطینه وجود دارد یا خیر، اظهار داشت: اجازه تشکیل اردوهای تیم ملی با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا است. در این میان اولویت اصلی حفاظت از سلامت ورزشکاران است که در وهله نخست قرار دارد.
وی در آخر اظهار داشت: به محض عادی شدن شرایط و با نظر ستاد مقابله با کرونا اساسا مجوز برگزاری اردوهای تیم های ملی کاراته صادر خواهد شد. در شرایط حال حاضر و باتوجه به شیوع گسترده ویروس کرونا مجوز آغاز اردوها و مسابقات صادر نشده است.1399/05/20
22:37:55
5.0 / 5
1432
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد