دفاع شخصی
توسط دكتر چو صورت گرفت؛

تشریح آخرین برنامه های فدراسیون جهانی تكواندو

تشریح آخرین برنامه های فدراسیون جهانی تكواندو

دفاع شخصی: رئیس فدراسیون جهانی تكواندو در پیامی از برنامه های آتی این نهاد بین المللی و برگزاری مجمع جهانی به صورت ویدئو كنفرانس خبرداد.به گزارش خرنگار مهر، دکتر «چانگ وون چو» پس از جلسه آنلاین با اعضای شورای اجرایی WT در گفتگویی گفت: به سبب شرایط موجود ناشی از شیوع ویروس کوید -۱۹ امسال قادر به برگزاری مسابقات جهانی تکواندو نوجوانان در صوفیه نخواهیم بود و برای همه ورزشکاران جوانی که خیلی مشکل برای این مسابقات تمرین کرده اند متأسفیم.
وی اضافه کرد: با این وجود، اولویت اصلی ما حفظ سلامتی خانواده تکواندو جهانی است و بعد از بحث و گفتگو کامل با همه طرف های ذیربط، همچون کارشناسان پزشکی، به این نتیجه رسیدیم که برگزاری این رقابتها چندان ایمن نیست و شک نداریم که صوفیه در سال ۲۰۲۲ یک رویداد خارق العاده برگزار خواهدنمود.

رئیس فدراسیون جهانی به برگزاری مجمع عمومی فدراسیون جهانی هم اشاره نمود و اضافه کرد: این قرار بود در صوفیه اجرا شود که بعد از لغو این رقابتها، مجمع در همان تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۲۰(۱۵ مهرماه ۱۳۹۹) به همراه جلسه شورای اجرایی برای نخستین بار در تاریخ به صورت مجازی انجام می شود. تصمیم گیری درباب فینال رقابتهای گرنداسلم، که مقرر است در اواخر سال جاری میلادی اجرا شود نیز در همین جلسه اتخاذ می شود.
دکتر «چو» همین طور اعلام نمود که مراسم افتتاحیه تالار مشاهیر تکواندو جهان تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاده این برنامه همزمان با مسابقات قهرمانی جهان در «ووشی» چین انجام می شود.
وی از حضور دکتر «اون یون کیم» رئیس فقید فدراسیون جهانی که موجب ورود تکواندو به بازی های المپیک شد، «سامارانش» رئیس سابق کمیته بین المللی المپیک که نقش مهمی در ورود تکواندو به بازی های المپیک داشت، «دای سون لی» برای کمک فراوان به توسعه و پیشرفت تکواندو، «کوک هیون یونگ» در رده ورزشکاران به سبب کسب مدال های گوناگون جهانی که بعد از دوران قهرمانی در توسعه تکواندو تلاش کرد، «ژونگ چن» به سبب کسب دو طلای المپیک و دو طلای جهان در تالار مشاهیر جهان آگاهی داد. رئیس فدراسیون جهانی با اعلان اینکه پذیرفته شدگان در این تالار توسط کمیته ای با حضور مقامات ارشد WT بررسی می شوند، گفت: این نفرات در سه دسته مقامات، ورزشکاران و جایزه کمک به توسعه تکواندو بررسی و انتخاب می شوند. این انتخاب نیز بر طبق معیارهای مختلفی همچون میزان تأثیر فرد در توسعه تکواندو، دامنه تأثیرگذاری و فداکاری آنها به دیگران و گسترش محبوبیت ورزش انجام می شود. خبر دیگر از شورای اجرایی فدراسیون جهانی اینکه تصویب گردید که گواهینامه های مربیگری به دست آمده در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ باتوجه به لغو مسابقات مختلف از اول ژانویه ۲۰۲۱ به مدت دو سال تمدید اعتبار شد.


منبع:

1399/05/22
12:27:10
5.0 / 5
1473
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد