دفاع شخصی

محرومیت 20 و 8 ماهه خواهران منصوریان

محرومیت 20 و 8 ماهه خواهران منصوریان

دفاع شخصی: فدراسیون ووشو، شهربانو و سهیلا منصوریان را به ترتیب 20 و 8 ماه از حضور در میادین محروم كرد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران در واکنش به برخی موارد مطرح شده درباب صدور احکام انضباطی خانم ها شهربانو و سهیلا منصوریان، اطلاعیه ای منتشر نمود.
متن بیانیه کمیته انضباطی فدراسیون ووشو به شرح زیر است:
«مطابق با ماده ۲ اهداف و وظایف بخشنامه انضباطی مسابقات ورزشی که حفظ و صیانت از اخلاق حسنه، اسلامی و ورزشی و همین طور کوشش در جهت رسیدن به ارزش ها و کرامات والای انسانی در سطح جامعه ورزشی کشور و پیش گیری از برخوردهای ناشایست می باشد، در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ جلسه کمیته انضباطی فدراسیون اجرا شد. این جلسه درباب رسیدگی به شکایت خانم مریم هاشمی مقابل خانم ها شهربانو و سهیلا منصوریان و همین طور بررسی گزارش های مستند فدراسیون نسبت به تخلفات صورت گرفته از طرف خانم ها شهربانو و سهیلا منصوریان در حین تمرینات در اماکن عمومی ورزشی از قبیل مجموعه ورزشی انقلاب و چیتگر و همین طور نشر و بازنشر آن در فضای مجازی و سایر موارد اعلامی نظیر اظهارات خلاف واقع، افترا و توهین، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی نسبت به کارهای فدراسیون ووشو ایران بوسیله صفحات شخصی شبکه اجتماعی اینستاگرامی نامبردگان و اقدامات ضدمنافع ملی و رفتارهای خارج از شأن یک ورزشکار ملی، با حضور اعضای کمیته، طرفین شکایت و وکلای آنها تشکیل گردید.
اعضای کمیته انضباطی با بررسی دقیق موارد مذکور بعد از استماع شکایت شاکیان و اظهارات خانم ها شهربانو و سهیلا منصوریان و دفاعیات وکلای ایشان، تخلفات نامبردگان را منطبق با بندهای ۱، ۳ و ۵ ماده ۷ بخشنامه انضباطی مسابقات ورزشی محرز دانسته و پس به استناد بند ۴ ماده ۸ بخشنامه مذکور، خانم شهربانو منصوریان را به مدت ۲۰ ماه و خانم سهیلا منصوریان را باتوجه به اظهار ندامت به مدت ۸ ماه محرومیت از حضور در میادین ورزشی محکوم نمودند.
این رأی در صورت اعتراض مطابق با ماده ۹ بخشنامه مذبور ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ قابل تجدید نظرخواهی و بررسی دوباره می باشد.
همچنین بعضی از اتهامات مطروحه در گزارش های واصله به فدراسیون مقابل خانم ها شهربانو و سهیلا منصوریان قابلیت طرح در دادسرای عمومی و فرهنگ و رسانه را دارا می باشند.»
منبع:

1399/05/26
14:18:40
5.0 / 5
1734
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد