دفاع شخصی

جلسه علی نژاد و دبیر در فدراسیون كشتی

جلسه علی نژاد و دبیر در فدراسیون كشتی

دفاع شخصی: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در محل فدارسیون كشتی حضور یافت.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز در محل فدراسیون کشتی حضور یافت و با رئیس فدارسیون کشتی دیدار نمود.
علی نژاد ابتدا با حضور در محل خانه کشتی شهید صدرزاده از نزدیک خسارات وارد شده به این خانه کشتی که روز شنبه گرفتار آتش سوزی شده بود را بررسی کرد. علیرضا دبیر نیز در این بازدید، توضیحاتی را در مورد چگونگی شروع حریق در این سالن و نیازمندی های این سالن به سبب فرسوده بودن عنوان نمود.
معاون وزیر ورزش و جوانان بعد از بررسی محل گرفتار حادثه اظهار داشت: خوشبختانه آتش سوزی پیش از اینکه به دیگر نقاط سالن سرایت کند، مهار گشت و از پیش آمدن یک حادثه بزرگ جلوگیری بعمل آمد.
در ادامه این حضور، معاون وزیر ورزش و جوانان بازدیدی را نیز از خانه کشتی شهید ابراهیم هادی محل اصلی تمرین تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان که سال قبل توسط فدراسیون کشتی مورد بازسازی و نوسازی کامل قرار گرفته بود، داشت و از نزدیک ناظر امکانات مهیا شده در این خانه کشتی بود.
همین طور جلسه یک ساعته ای بین دکتر علی نژاد و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون در مورد برنامه های جاری فدراسیون، مسائل بودجه ای، مشکلات مالی، کارهای در دست اقدام و پیش روی کشتی کشور همچون حضور قدرتمند تیم های ملی در المپیک توکیو انجام شد.
منبع:

1399/03/10
12:01:18
5.0 / 5
1853
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد