دفاع شخصی
جودری :

كیك بوكسینگ مظلوم واقع شده است

كیك بوكسینگ مظلوم واقع شده است

سرمربی سابق تیم ملی كیك بوكسینگ اظهار داشت: ورزشكاران كیك بوكسینگ از برخورد سلیقه ای آقایان لطمه خورده و مجبور به فعالیت در دیگر رشته های رزمی شده اند.بهرام جودری ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: جمعیت زیادی از جوانان مستعد ایران در سازمان های مختلف کیک بوکسینگ فعالیت دارند که به علل مختلف طی این چند سال به رشته های دیگر رزمی همچون موی تای روی آورده اند.
وی افزود: جایگاه اصلی این رشته فدراسیون انجمن ها ورزشهای رزمی است. من نزدیک به هشت سال مربی و سرمربی تیم ملی این رشته بودم که عناوین معتبری در آسیا و جهان هم کسب کردیم، همه رزمی کاران این رشته سالهاست که در این فدراسیون فعالیت می نمایند و متأسفانه برخوردهایی که از جانب واکو شاهد بودند این وحدت را تحت شعاع قرار داد.
جودری با اشاره به تحرکات اخیر در کیک بوکسینگ تصریح کرد: محمد قاسم منوچهری رئیس انجمن کیک بوکسینگ کشور با سال ها تجربه در دو حوزه ملی و بین المللی این رشته را در شورای المپیک آسیا ثبت کرد، اولین رئیس فدراسیون آسیایی این رشته که در سالهای ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶ جایگاه ایران را به اوج رساند و تنها کسی است که هم اکنون می تواند به خوبی کیک بوکسینگ ایران را هدایت و به روزهای اوج و پرافتخار برساند. از سال ۱۳۷۷ که این رشته به صورت مستقل در فدراسیون ورزشهای رزمی وقت کار خویش را آغاز کرد، تابحال شاهد موفقیت های زیادی در این رشته بودیم. در واقع کیک بوکسینگ مظلوم واقع شده که امیدواریم وزارت ورزش برای آخر دادن به این مشکل اقدامات لازم را انجام دهد.
سرمربی سابق تیم ملی کیک بوکسینگ اضافه کرد: متأسفانه بحث واکو شخصی شده و اهالی این رشته خیلی امیدوارند که با انجمن جدیدی که فعالیت خویش را آغاز کرده، مشکلات آنها حل شده بتوانند بدون دغدغه در رشته مورد علاقه خود کار کنند.
وی در انتها اظهار داشت: کیک بوکسینگ پتانسیل بالایی در ایران دارد. همین تیم ملی موی تای را بررسی کنید تا ببینید چند قهرمان از کیک بوکسینگ در آن عضویت دارند که اغلب موفق به کسب عناوین معتبر در میادین بین المللی شده اند و این مورد می طلبد که با همت همه ارگان های مربوطه، مشکل این رشته حل شود.

1399/05/29
13:48:46
5.0 / 5
1424
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد