دفاع شخصی

آغاز فعالیت ارتش در رشته ووشو

آغاز فعالیت ارتش در رشته ووشو

دفاع شخصی: در دیدار رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش با رئیس فدراسیون ووشو مقرر شد كه هیئت ووشوی ارتش شروع به كار كند.به گزارش خبرگزری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، امیر سرتیپ دوم فولادی رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش با حضور در فدراسیون ووشو با امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو دیدار و گفت‎وگو کرد.
امیر سرتیپ دوم فولادی ضمن تبریک به امیر صدیقی بابت انتخابش بعنوان رئیس فدراسیون ووشو گفت: ووشو یکی از رشته هایی است که در سالیان گذشته با کسب نتایج درخشان همیشه موجب اهتزاز پرچم مقدس کشورمان در عرصه های بین المللی شده است. مطمئنم با حضور صدیقی در رأس این فدراسیون شاهد تکرار آن نتایج درخشان خواهیم بود.
وی افزود: جای ووشو در سازمان تربیت بدنی ارتش خالی است و این رشته باید در ارتش حضوری پررنگ تر داشته باشد. پس به زودی با معرفی رئیس هیئت ووشوی ارتش جمهوری اسلامی شاهد فعالیت این ورزش در ارتش به شکل گسترده خواهیم بود. بطور قطع از این پس درباب ووشو به جد هم در حوزه همگانی و هم قهرمانی تعامل گسترده و سازنده ای با فدراسیون ووشو در عرصه های مختلف نیز خواهیم داشت.
در این دیدار صدیقی ضمن تشریح سیاست ها و اولویت های فدراسیون اظهار داشت: در نظر داریم برای توسعه ورزش همگانی و آموزش در سطح نیروهای مسلح و خانواده های این عزیزان همکاری جدی با ارتش داشته باشیم.
وی ضمن تشکر و قدردانی از امیر سرتیپ دوم فولادی راه اندازی هیئت ووشوی ارتش را به فال نیک گرفت و این امر را اتفاقی مهم و بزرگ برای آینده ووشو خصوصاً در توسعه ورزش همگانی دانست.
رئیس فدراسیون ووشو همین طور تعامل سازنده بین سازمان تربیت بدنی ارتش و فدراسیون ووشو را امری ضروری تلقی و اشاره کرد که تعامل سازنده با سازمان تربیت بدنی ارتش موجب رشد و توسعه پایدار ووشو می شود.


منبع:

1399/05/30
11:15:17
5.0 / 5
1320
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد