دفاع شخصی
افتتاح سالن كشتی توفیق با حضور صالحی امیری

دبیر: سالن توفیق سال ها به حال خود رها شده بود

دبیر: سالن توفیق سال ها به حال خود رها شده بود

مراسم افتتاح سالن نوسازی شده توفیق جهانبخت برگزار گردید.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مراسم افتتاح سالن قدیمی کشتی پس از نوسازی توسط فدراسیون کشتی با حضور رضا صالحی امیری رئیس کمیته المپیک، مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی، محمدرضا طالقانی پیشکسوت کشتی ایران، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و برخی پیشکسوتان کشتی برگزار گردید.علیرضا دبیر در این مراسم اظهار نمود: خیلی از بزرگان مثل منصور برزگر افتخارشان این است که کار خویش را از این سالن آغاز کردند مثلا محمد بنا هم یکسال اینجا تمرین داد و تبدیل به محمد بنا شد.
وی اضافه کرد: وقتی ما اینجا آمدیم گچ های اینجا پودر شده بود. علت آن هم بی تدبیری دوستان طی ۱۰ سال قبل بود که اینجا پشت پنجره ها صخره کوهنوردی گذاشتند و به این کار زشت مجوز دادند که سبب شد اصلا گردش هوا در سالن برقرار نباشد.


تا آخر شهریور به ما پس از ۱۲ سال قول دادند اینجا را تخلیه کنند. به کوهنوردی زمین داده شده و از آقای صالحی امیری می خواهم این کار سریعتر صورت گیرد.
دبیر تصریح کرد: این سالن کشتی در مرکز شهر است و مقرر است به مرکز قهرمانی ما تبدیل گردد. آقای بنا به همراه سوریان قرار شده روزهای زوج یا فرد به جوانان تمرین بدهند و آقای کاوه هم همین کار را انجام دهد. از صالحی امیری و علی نژاد که از کشتی حمایت دارند قدردانی می کنم. آخرین بار ۲۶ سال پیش آقای طالقانی اینجا را بازسازی کرد و خدا توفیق داد ما پس از این سال ها بار دیگر سالن توفیق را بازسازی نماییم.


دبیر: با این وضعیت کسی از کشتی مدال المپیک نخواهد
رییس فدراسیون کشتی خواهان موافقت با آغاز تمرینات کشتی گیران و انجام مسابقات با حفظ پروتکل های بهداشتی شد.
علیرضا دبیر در حاشیه مراسم افتتاح سالن نوسازی شده توفیق جهانبخت، اظهار داشت: لطف خدا بود که این بازسازی انجام شد. اینجا شناسنامه کشتی است و همه کشتی گیران اینجا تمرین کرده اند. جدا از اینکه فضای فیزیکی اینجا درست شد باید مربیان و کشتی گیران هم اینجا جمع شوند.


رییس فدراسیون کشتی تصریح کرد: متاسفانه بی تدبیری طی سال های گذشته انجام شده و دیواره صخره نوردی پشت پنجره سالن سبب شده هوا گردش نداشته باشد و همه اذیت شوند. دوستان در فدراسیون کوهنوردی قول دادند تا آخر شهریور اینجا را تخلیه کنند. الوعده وفا. قرآن هم می فرماید اگر وعده می دهید عمل کنید. این سالن حیف است و امیدوارم این قول در موعد مقرر عملیاتی شود.
وی درباره بحث عرضه مجوز برای شروع تمرینات و مسابقات کشتی اظهار داشت: دیشب با دکتر نمکی جلسه داشتیم و از کادر زحمتکش درمانی کشور قدردانی کردیم که توفیق خدمت به مردم نصیبشان شده است. درباره بازگشایی لیگ و تمرینات صحبت شد و قرار شد جلسات بیشتر با حضور وزیر بهداشت تشکیل گردد.
وی تصریح کرد: با این وضعیت کسی از کشتی در المپیک مدال نخواهد. کشتی گیران نزدیک ۸ ماه است روی تشک نیامده اند در صورتی که کشورهای دیگر کارشان را شروع کردند. مگر فوتبال با کشتی چقدر متفاوت است که لیگ آنها شروع شده است. در این مورد جدی هستیم و امیدواریم با برگزاری جلسات دیگر مشکل حل شود.
منبع:

1399/05/31
21:39:38
5.0 / 5
1450
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد