دفاع شخصی
واكنش رئیس كمیته المپیك به جریمه سنگین فوتبال ایران:

در جریان نیستم

در جریان نیستم

به گزارش دفاع شخصی رئیس كمیته ملی المپیك در مراسم افتتاح سالن بازسازی شده توفیق جهانبخت حاضر شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رضا صالحی امیری در مراسم افتتاح سالن نوسازی شده توفیق جهانبخت، اظهار داشت: همه نام آوران و بزرگان کشتی امروز لبخند به لب دارند که به خانه خود آمدند و از انسان های بزرگ و با فضیلت یاد کردند.
وی اضافه کرد: احساس می کنم کشتی در ایران خصوصیت های ممتازی دارد و هر وقت دبیر درخواستی را مطرح کند بلافاصله هم من و هم دیگر مسؤلان به کمک او می رویم. امجدیه ریشه ورزش کهن ایران است. امروز ما یک سالن را افتتاح نکردیم بلکه بخشی از هویت و تبار کشتی ایران را به نمایش گذاشتیم.
وی تصریح کرد: کشتی مردمی ترین رشته ورزشی ایران زمین است و همه قهرمانان ما از متن مردم آمدند. تختی بزرگ، علیرضا دبیر و دیگر بزرگان از متن جامعه رویش کردند. آغاز گر افتخار ما در عرصه جهانی و داخلی و مرام پهلوانی از کشتی شروع شده است. کشتی هم مقصد است و هم مقصود. تجلیل از بزرگان کشتی تجلیل از مرام پهلوانی است.
رییس کمیته ملی المپیک اضافه کرد: باید از همه کسانی که در کشتی ایران زمین تلاش کردند از صنعتکاران، سیروس پور، برزگر، برادران خادم، علیرضا دبیر و... تشکر نماییم. دبیر ثابت کرد جوان با کفایتی است و می تواند گام های بزرگتری بردارد و کشتی را به قله های توسعه برساند. برای همه قهرمانان کشتی آرزوی سلامتی دارم. با بنا و غلامرضا محمدی شخصا تماس گرفتم و برای انتخابشان بعنوان برترین های آسیا تبریک گفتم و بار دیگر تبریک می گویم. مطمئن هستم کشتی پرچم پر افتخار ایران را باز هم به اهتزار درمی آورد.
رضا صالحی امیری در حاشیه مراسم افتتاح سالن نوسازی شده توفیق جهانبخت اظهار داشت: دبیر از تهدیدات بهره برد و همه زیرساخت های کشتی را مهیا و فضاهای ورزشی را بازسازی کرد و خوشحالیم که امروز این سالن که ریشه در کشتی این سرزمین دارد مورد بازساری قرار گرفته است.
رییس کمیته المپیک درباره مشکل برداشتن دیوار سنگ نوردی در کنار این سالن اظهار داشت: بطور قطع این مشکل حل خواهد شد امروز باردیگر با وزیر و رئیس شرکت تجهیز صحبت می کنم و قطعا مشکل به زودی حل می شود. سیاست ما پشتیبانی از کشتی است چون که از امیدهای اصلی ما در المپیک ۲۰۲۰ به حساب می آید.
وی در انتها درباره جریمه سنگین فیفا برای فوتبال ایران در پرونده ویلموتس اظهار داشت: در جریان پرونده نیستم و بنابراین اظهار نظر کارشناسی نمی توانم داشته باشم اما ما برای رسیدن به ورزش پاک در فوتبال فقط یک راه داریم و لازمه حل چالش ها این است که کلیه قراردادهاد و تبادلات مالی در فوتبال به صورت شفاف در اختیار افکارعمومی و رسانه ها قرار گیرد. اگر این اصل رعایت شود خیلی از مشکلات حل خواهد شد.

منبع:

1399/06/01
22:55:26
5.0 / 5
1539
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد