دفاع شخصی
طالقانی خطاب به مسؤلان ورزش:

اگر مدال المپیك می خواهید از كشتی حمایت كنید

اگر مدال المپیك می خواهید از كشتی حمایت كنید

به گزارش دفاع شخصی رئیس سابق فدراسیون كشتی از مسؤلان ورزش خواست توجه جدی به ورزش اول ایران داشته باشند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمدرضا طالقانی در مراسم افتتاح سالن نوسازی شده توفیق جهانبخت خطاب به رئیس کمیته المپیک، اظهار داشت: به خدا آقای صالحی امیری ورزش و آموزش و پرورش در این کشور مجانی بوده است. خود من هم هر جا رفتم مجانی کار کردم. وقتی به دستور دکتر غفوری فرد و صنعتکاران آمدم نخستین کارم این بود که این سالن که مامن کشتی و مردم است را با پول مردم بازسازی کردم.
رئیس سابق فدراسیون کشتی افزود: آقای صالحی امیری و علی نژاد ما ۵ بار قهرمان جهان شدیم. در زمان من یک میلیون و پانصد هزار نفر کشتی گیر داشتیم اما الان به ۴۵ هزار نفر رسیده است. تو را به خدا از کشتی حمایت کنید. اگر برای سال آینده مدال می خواهید باید خیلی بیشتر از کشتی حمایت کنید.
طالقانی اضافه کرد: اینجا باید به پایگاه قهرمانی تبدیل گردد. محمد بنا که من با درخواست زیاد از او خواستم که از آلمان آمد از اینجا کارش را آغاز کرد. بسیاری از بزرگان دیگر هم از این سالن شروع کردند.
وی تصریح کرد: همسران بسیاری از بزرگان و پیشکسوتان کشتی به من زنگ زدند و گفتند کاری کنید این ها کشتی کار کنند. من نخستین کارم این بود که ۳۷ دست گرمکن خریدم و این عزیزان را در اینجا دور هم جمع کردم. دست فدراسیون کشتی با این کار قشنگ درد نکند.
طالقانی در انتها هم یاد و خاطره مرحومان نوایی و استاد ابوالملوکی را گرامی داشت و از حضار خواست به پاس احترام به آنها بایستند و فاتحه ای قرائت کنند.
منبع:

1399/06/02
23:52:12
5.0 / 5
1475
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد