دفاع شخصی
میرهاشم حسینی:

مسؤلان اجازه برگزاری اردوی تكواندو را بدهند

مسؤلان اجازه برگزاری اردوی تكواندو را بدهند

به گزارش دفاع شخصی چهره المپیكی تكواندوی ایران اظهار داشت: فقط دوست داریم هر چه سریع تر اردوهای تیم ملی آغاز شود تا بار دیگر دور هم جمع شویم و برای رسیدن به موفقیت تلاش نماییم.سید میرهاشم حسینی در گفتگو با ایسنا، با درخواست از مسؤلان برای موافقت با از سرگیری اردوهای تیم ملی تکواندو بعد از چند ماه تعطیلی به علت شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: از این وضعیت خسته شده ایم و فقط دوست دارم اردوها هر چه سریع تر آغاز شود. دوست داریم بار دیگر دور هم جمع شویم و در کنار یکدیگر برای رسیدن به موفقیت تمرین نماییم.

چهره المپیکی تکواندوی ایران اضافه کرد: درخواست همه ما این است که مسؤلان اجازه برگزاری اردوها را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بدهند تا بتوانیم باز هم تمریناتمان را آغاز نماییم و شور و شعف گذشته را ببینیم. باید هر چه سریع تر خودمان را احیا نماییم. ادامه این روند می تواند سبب لطمه جدی برای حضور در مسابقات آینده شود.

حسینی تصریح کرد: باید در این شرایط علاوه بر آمادگی بدنی از لحاظ روحی و روانی هم سریع تر آماده شویم. دوری چند ماهه از تمرینات و دل نگرانی بابت المپیک سبب شده در وضعیت روحی خوبی نباشیم.

وی با اشاره به اینکه تمرین به صورت انفرادی تفاوت زیادی با تمرینات گروهی و در چارچوب تیم ملی دارد، اظهار داشت: همه بچه های تیم و کارمندان فدراسیون مثل خانواده ما هستند و دوست داریم با شروع اردو باز هم به جمع خانواده مان اضافه شویم. دلمان برای کارگرهای خانه تکواندو تنگ شده و دوست دارم سریع تر آنها را ببینم. خانواده بزرگ تکواندو همه در کنار هم هستند و موفقیت همدیگر را می خواهند.

دارنده مدال های نقره جهان و طلای بازی های آسیایی تصریح کرد: در این چند ماهه روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و امیدمان فقط به تمام شدن این روزهای سخت بود. امیدوارم اوضاع باز هم مثل گذشته شود. هدف بزرگ ما کسب موفقیت در المپیک است و برای رسیدن به این هدف باید هر چه زودتر در شرایط تمرین و مسابقه قرار بگیریم.

منبع:

1399/06/03
15:33:25
5.0 / 5
1347
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد