دفاع شخصی

مصائب حسین روحانی برای سفر به روسیه

مصائب حسین روحانی برای سفر به روسیه

به گزارش دفاع شخصی سرمربی ایرانی تیم ملی كاراته روسیه همچنان درگیر مشكلات ورود به روسیه است و كرونا تا كنون مانع از حضور وی كنار شاگردانش شده است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، حسین روحانی که به علت انتشار کرونا از اوایل اسفندماه سال قبل مجوز ورود به روسیه را پیدا نکرده بود، سرانجام پنجشنبه شب گذشته ایران را به مقصد مسکو ترک کرد. وی ابتدا راهی دوحه شد و بعد از توقفی ۸ ساعته آماده راهی آنتالیا شد.
روحانی در فرودگاه آنتالیا هم ۸ ساعت توقف داشت اما مجوز پرواز به سمت مسکو را دریافت نکرد. روحانی در تهران آزمایش کرونا داده بود و به علت گذشت سه روز از تاریخ این آزمایش کارت پرواز برای وی صادر نشد.
وی در این رابطه به خبرنگار مهر اظهار داشت: سه روز است که در دوحه و آنتالیا سرگردانم. برای من از سفارت روسیه در تهران استعلام گرفتند و به من گفتند که ۷۲ تا ۹۶ ساعت پس از آزمایش PCR می توانم وارد مسکو شوم. ولی در فرودگاه آنتالیا اعلام گردید که ۷۲ ساعت صحیح است و از تست من یک روز گذشته و بنابراین مجوز سفر به روسیه داده نشد.
سرمربی ایرانی تیم ملی روسیه اضافه کرد: خوشبختانه در فرودگاه آنتالیا مکانی برای انجام آزمایش تدارک دیده شده بود که من همانجا تست دادم که جواب آن منفی بود و مقرر است امروز بعد از تهیه بلیت هواپیما راهی روسیه شوم.
روحانی افزود: در چند ماه اخیر بیشتر از ۵ بار آزمایش داده و هر بار هم منفی شده است. اردوهای آماده سازی تیم ملی روسیه شروع شده و باید هر چه سریع تر خویش را به مکان اردوها برسانم. ما مسابقات مهمی پیش رو داریم و نمی خواهم زمان آماده سازی را بیشتر از این دست بدهیم.


منبع:

1399/06/04
19:05:48
5.0 / 5
1535
تگها: تیم , سفارت , سفر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد