دفاع شخصی
رئیس فدراسیون ووشو:

در مورد آغاز اردوهای تیم ملی تصمیم گیری می نماییم

در مورد آغاز اردوهای تیم ملی تصمیم گیری می نماییم

به گزارش دفاع شخصی امیر صدیقی اظهار داشت: با عنایت به تصمیم ستاد كرونا در ورزش، بزودی با تشكیل جلسه ای در مورد آغاز اردوهای تیم ملی تصمیم گیری خواهیم كرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، رئیس فدراسیون ووشو با اشاره به مطلب فوق، تصریح کرد: جلسه ستاد مبارزه با کرونا در ورزش ظهر امروز (دوشنبه) با حضور تعدادی از رؤسای فدراسیون های ورزشی در محل فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار گردید. در این جلسه پیرامون مسائل مختلف صحبت و تبادل نظر صورت گرفت.
امیر صدیقی که با روابط این فدراسیون صحبت می کرد افزود: در نشست امروز مقرر شد بعد از تصمیم‎گیری، دستورالعمل نهایی مسابقات انفرادی توسط فدراسیون پزشکی ورزشی به فدراسیون ابلاغ شود. همینطور برگزاری اردوهای تیم ملی هم با عنایت به تقویم فدراسیون و مسابقات و رویدادهای بین ‎المللی با رعایت پروتکل های بهداشتی که توسط این ستاد و فدراسیون پزشکی ورزشی به فدراسیون عرضه خواهد شد، به صورت محدود قابل پیگیری می باشد.
وی با اشاره به اینکه سلامت خانواده ووشو مهمترین مبحث برای ما در فدراسیون است، اظهار داشت: در نظر داریم بعد از برگزاری جلسات کارشناسی با حضور متخصصین امر در مورد چگونگی برگزاری مسابقات و همینطور اردوهای ملی تصمیم‎گیری نمائیم. ضمن اینکه اعتقاد داریم باید نگاه ویژه ‎ای به رشته هایی مانند ووشو در ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش شکل بگیرد.
صدیقی تصریح کرد: از همه پزشکان و اعضای کادر درمان کشور که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و تلاش زیادی برای سلامتی مردم می کنند، تشکر می کنم. همینطور از وزارت ورزش و وزارت بهداشت که اقدامات لازم را به منظور بازگشایی اماکن ورزشی و انجام فعالیتهای این حوزه انجام می دهند، کمال تشکر و قدردانی را دارم.
در این جلسه احمد مسجدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی در کمیته ملی المپیک، دکتر «علی ماهر» معاون برنامه ریزی ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلان شهر تهران، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، داوود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس، مهدی مبینی سرپرست فدراسیون دوومیدانی و نماینده وزارت بهداشت حضور داشتند.


منبع:

1399/06/08
11:49:11
5.0 / 5
1510
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد