دفاع شخصی

تمجید اسپینوز از كوشش های فدراسیون كاراته در زمان شیوع ویروس كرونا

تمجید اسپینوز از كوشش های فدراسیون كاراته در زمان شیوع ویروس كرونا

دفاع شخصی: رئیس فدراسیون جهانی از اقدامات فدراسیون كاراته ایران در زمان شیوع ویروس كرونا قدردانی كرد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته با در نامه ای از اقدامات فدراسیون کاراته ایران در زمان شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

اسپینوز ضمن قدردانی از رئیس فدراسیون کاراته ایران، بخاطر تلاش فدراسیون و قهرمانان کاراته در بحران شیوع ویروس کرونا و همین طور آغاز فعالیت کاتاروها با رعایت پروتکل بهداشتی، نوشت: تلاش فدراسیون ایران در بحران شیوع کوید ۱۹، بیماری که حالا کل جهان را درگیر کرده، قابل توجه است. بی گمان در این شرایط هر اقدامی در امتداد فعالیت کاراته کاها برای ما باارزش است.

در ادامه این نامه همین طور آمده است: در شرایط فعلی، یقینا آنچه اهمیت دارد تلاش فدراسیون ها برای فعالیت باردیگر و بازگشت به تاتامی با اجرای پروتکل های بهداشتی با اولویت سلامت ورزشکاران است که بنا بر این لازم می دانم از پیشرفت های مثبتی که در کاراته ایران در حال انجام می باشد قدردانی کنم.

رئیس فدراسیون جهانی کاراته در آخر با آرزوی موفقبت برای کاراته ایران، نوشت: امیدوارم اتفاق مثبتی (آغاز فعالیت کاتاروها) که در کاراته ایران در حال آغاز است با پیشرفت در همه کشورها زمینه ساز فعالیت باردیگر همه خانواده کاراته در جهان باشد.

لازم به یادآوری است که مدتی پیش طباطبایی با ارسال نامه ای به اسپینوز، فدراسیون جهانی را در جریان اقدامات فدراسیون کاراته در ایام کرونایی، همچون برگزاری مسابقات مجازی کاتا قرار داد.

فدراسیون کاراته اولین دوره مسابقات مجازی کاتای کشور در جهت تحقق پویش در خانه می مانیم و ورزش می نماییم را با شرکت ۱۵۵۰ نفر در دو بخش آقایان و بانوان، در پنج رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار کرد.
منبع:

1399/03/18
21:55:19
5.0 / 5
2016
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد