دفاع شخصی
ساعی :

با چهار تكواندوكار اردوها شروع می شود

با چهار تكواندوكار اردوها شروع می شود

به گزارش دفاع شخصی مدیر فنی تیم ملی تكواندو اظهار داشت: با صدور مجوز اردوهای آماده سازی از جانب ستاد كرونا در ورزش، بزودی تمرینات تیم ملی آغاز خواهد شد.هادی ساعی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از مدتها از تعطیلی اردوها، نیاز بود که ملی پوشان در کنار هم و زیر نظر کادر فنی تمرینات آماده سازی را آغاز کنند و بنابراین بعد از تدوین پروتکل های بهداشتی از جانب فدراسیون و ارسال به وزارت ورزش، ستاد کرونا مبحث را بررسی و در نهایت این مجوز صادر شد.
وی اضافه کرد: در شرایطی که اغلب کشورها تمرینات خویش را شروع کرده و برنامه های آماده سازی حضور در بازی های المپیک را از سر گرفته اند، صدور این مجوز برای تیم ملی تکواندو خیلی اهمیت داشت. بعد از صدور این مجوز، بزودی و با فراهم آوردن شرایط مناسب تمرینات تیم ملی را آغاز خواهیم کرد.
مدیر فنی تیم ملی در مورد نفرات دعوت شده به اردو هم اظهار داشت: حداقل نفرات را به اردو دعوت خواهیم کرد. در کنار میرهاشم حسینی و آرمین هادی پور، دو نفر دیگر را دعوت می شوند که تا کنون حضور سجاد مردانی قطعی شده و در مورد نفر دیگر هم بزودی تصمیم گیری خواهیم کرد.
ساعی در مورد دعوت از سروش احمدی هم اظهار داشت: سروش به علت برخی مشکلات شخصی در این اردو حضور نخواهد داشت. البته تلاش ما بر این است که نفرات دعوت شده در هر دوره تغییر کنند و فرصت را به در اختیار سایر تکواندوکاران با آتیه هم قرار دهیم.
وی در انتها اظهار داشت: امیدوارم که هر چه زودتر شاهد از بین رفتن ویروس کرونا باشیم که کل دنیا را تحت تاثیر قرار داده است. ان شاالله که مردم عزیز ایران اسلامی از این ویروس در امان باشند و ما هم بتوانیم کار خویش را برای حضوری موفق در بازی های المپیک از سر بگیریم.


منبع:

1399/06/12
08:34:19
5.0 / 5
1292
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد