دفاع شخصی

رد دعوت اوكراین از جانب فدراسیون كشتی

رد دعوت اوكراین از جانب فدراسیون كشتی

به گزارش دفاع شخصی محسن كاوه اظهار داشت: هم اكنون شرایط حضور در یك تورنمنت بین المللی را نداریم و به تبع آن نمی توانیم دعوت فدراسیون اوكراین را هم برای حضور در مسابقاتشان قبول نماییم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد، با بیان این مطلب اضافه کرد: دعوتنامه ای که از جانب فدراسیون کشتی اوکراین به جهت حضور در تورنمنت بین المللی برای ما فرستاده شد، نشان داد که کشتی در دنیا در حال حرکت کردن است و ما هم باید پیشبینی های لازم را برای کشتی خود داشته باشیم.
وی افزود: هم اکنون هنوز نحوه چگونگی برگزاری تمرینات ما معلوم نیست و همینطور مجوز تمرینات در باشگاه ها و برگزاری مسابقات را نداریم و اگر بخواهیم تیم منتخبی را راهی این رقابت های بین المللی نماییم باید خروجی ما از برگزاری یک مسابقه باشد.
کاوه خاطرنشان کرد: بعضی از کشورها همچون ارمنستان و جمهوری های روسیه، تمرینات خویش را آغاز کرده اند و ما هم باید کار خویش را آغاز نماییم اما این امر نیازمند این است که شرایط کشور به جهت شیوع کرونا بهتر شده و مجوزهای لازم هم برای انجام تمرینات و مسابقات به ما داده شود.
مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد در انتها تصریح کرد: برای برگزاری اردوهای تیم های ملی به صورت محدود هم باید شرایط انجام و نحوه چگونگی کار به ما ابلاغ و مجوزهای لازم داده شود.

منبع:

1399/06/13
18:11:01
5.0 / 5
1258
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد