دفاع شخصی
گل محمدی:

تصمیم گیرنده های فدراسیون بوكس ضعیف هستند

تصمیم گیرنده های فدراسیون بوكس ضعیف هستند

سرپرست سابق تیم ملی بوكس ایران اظهار داشت: متاسفانه افراد تصمیم گیرنده در بوكس افراد ضعیفی هستند كه تنها از اعتبار این فدراسیون استفاده می نمایند.


عیسی گل محمدی در گفت و گو با ایسنا، با ابراز ناراحتی بخاطر پرداخت نشدن حقوق دو بوکسور المپین تیم ملی ایران تسط فدراسیون، اظهار نمود: وقتی یک رئیس فدراسیون حقوق تنها دو ملی پوش که روی هم رفته ۷ میلیون هم نمی گردد را نمی تواند پرداخت کند، در حقیقت دلسوز نیست. در زمان انتخابات حرف از اسپانسر میلیاردی بود، اما الان فدراسیون در پرداخت کردن حقوق دو ملی پوش بازمانده است.
او با انتقاد از عملکرد هیات مدیره فدراسیون بوکس، توضیح داد: مطمئنا اگر یک رئیس فدراسیون واقعا دلسوز باشد، حداقل یک ماه از حقوق خود زده و به ملی پوشان پرداخت می کند. حقوق دو ملی پوش را واقعا از هزار جا می توان تأمین کرد، جای تاسف دارد که فدراسیون بوکس در پرداخت ۷ میلیون ناتوان است. نایب رییس فدراسیون آقای صالحی چقدر هزینه کرده اند؟ چقدر در پیشرفت وضعیت مالی فدراسیون تأثیر مثبت داشته اند؟ امیدوارم نگاه مسؤلان ورزش به این فدراسیون تغییر کند تا شاهد این وضعیت ناراحت کننده نباشیم. افراد حاضر در فدراسیون متاسفانه افراد بسیار ضعیفی هستند که تنها جهت استفاده از اعتبار فدراسیون بوکس آمده اند.
سرپرست سابق تیم ملی بوکس ایران، در پاسخ به این سؤال که آیا با عنایت به شرایط فعلی می توان به کسب سهمیه در بازی های جهانی امیدوار بود؟ اظهار نمود: با این شرایط ما به هیچ عنوان نمی توانیم نتیجه بگیریم. باید حساب شده کار کرد، در حالیکه آقایان حتی حقوق ۳ میلیونی ملی پوشان را هم پرداخت نمی کنند. ورزشکار احتیاج به حمایت دارد که موفق شود، متاسفانه این اتفاق در فدراسیون بوکس فعلی آنطور که باید رخ نمی دهد.
او افزود: بزرگ ترین مشکل بوکس نداشتن پول است، اینکه هر وقت وزارت پول داد پول داشته باشیم و هر وقت بودجه نداد پول نداشته باشیم درست نیست. امیدوارم حسین ثوری بیشتر از این به بوکس لطمه نزند و حداقل به یک قول خود که آوردن اسپانسر بود عمل کند.
سرمربی سابق تیم ملی نوجوانان بوکس در انتها اظهار داشت: واقعا ناراحت کننده است که قهرمان و المپین بوکس در رسانه ملی اعلام می کند برای گذراندن مخارج روزمره خود باید مسافر کشی کند. ثوری و سایر عوامل تصمیم گیرنده فدراسیون باید به این نکات مهم توجه نمایند. دوستان عزیز اگر نمی توانند بوکس را رهبری کنند، حداقل استعفا دهند. تنها خواسته ما اهالی بوکس موفقیت این رشته و قهرمان هایش است، لطفا به خواسته جامعه بوکس توجه گردد.1399/06/14
17:25:57
5.0 / 5
1670
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد