دفاع شخصی

اردوی دو تكواندوكار پارالمپیكی بعد از ۶ ماه

اردوی دو تكواندوكار پارالمپیكی بعد از ۶ ماه

نخستین اردوی آمادگی دو تكواندوكار پارالمپیكی پس از شش ماه تعطیلی در فدراسیون تكواندو شروع شد.


مسعود لشگری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش و جوانان اردوی دو تکواندوکار پارالمپیکی از امروز در فدراسیون تکواندو شروع شد و مهدی پور رهنما در کلاس K۴۴ وزن ۷۵ - و اصغر عزیزی در همان کلاس در وزن ۷۵ + به اردوی آمادگی دعوت شدند.
وی اظهار داشت: قبل از ورود تکواندو کاران به اردوی آمادگی از آنها تست کرونا توسط فدراسیون تکواندو گرفته شد.
رئیس انجمن پاراتکواندو درباره برنامه تمرینات این دو تکواندوکار پارالمپیکی بعد از شش ماه تعطیلی اردوها اظهار داشت: با توجه به این که تمرینات این دو تکواندوکار بوسیله فضای مجازی توسط مربیان کنترل می شد، تلاش بر این است که در ابتدا میزان آمادگی جسمانی و فنی آنها مورد ارزیابی قرار بگیرد تا کادر فنی بتواند برنامه دقیقی را برای انجام تمرینات این دو تکواندوکار عرضه نماید. البته هر دو تکواندوکار از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار دارند و مشکل خاصی دراین زمینه وجود ندارد.
لشگری افزود: ما برنامه های آماده سازی این دو تکواندوکار را تا شروع سال ۱۴۰۰ به کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تکواندو عرضه کرده ایم و آماده اجرای برنامه های خود هستیم. ضمن اینکه طی تفاهم نامه ای که بین کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تکواندو بسته شده این دو تکواندوکار تحت حمایت کمیته ملی پارالمپیک قرار دارند و مشکلی برای حضور در اردوها تا آخر سال ندارند. البته همه چیز بستگی به شرایط کرونا دارد که ما بتوانیم اردوهای خودرا تا آخر سال برگزار نماییم یا خیر؟
او در آخر درباره وضعیت این دو تکواندوکار از نظر کسب مدال طلا در پارالمپیک توکیو اظهار نمود: هم اکنون مهدی پوررهنما رنکینگ ۲ جهان و اصغر عزیزی رنکینگ ۴ جهان را دارند. اگر بازی های پارالمپیک اجرا شود تمام تلاش بر این است تا بتوانیم در توکیو در هر دو وزن به مدال طلا دست پیدا نماییم.1399/06/17
12:39:14
5.0 / 5
1250
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد