دفاع شخصی

حضور رئیس فدراسیون جهانی جودو در دادگاه CAS ضد ایران

حضور رئیس فدراسیون جهانی جودو در دادگاه CAS ضد ایران

اهمیت دائمی شدن تعلیق جودوی ایران برای فدراسیون جهانی تا جایی است كه مقرر است، رئیس فدراسیون جهانی جودو به همراه دبیر كل این فدراسیون در دادگاه CAS در روز ۲۶ شهریور حضور داشته باشند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، بعد از اقدام فدراسیون جهانی جودو در تعلیق جودوی ایران به بهانه عدم رویارویی نمایندگان ایران با ورزشکاران رژیم صهیونیستی، ایران از فدراسیون جهانی به دادگاه CAS اعتراض کرد و مقرر است این دادگاه روز ۲۶ شهریور در سوییس برگزار گردد.

بر اساس مستندات موجود و فهرست اعلام شده، ماریوس ویزر رئیس فدراسیون جهانی جودو به همراه دبیر کل فدراسیون جهانی جودو در این نشست مهم حضور خواهند داشت تا نقش خویش را در تعلیق دائمی جودوی ایران ایفا کنند.

این دادگاه از ساعت ۸ بامداد روز ۲۶ شهریور تا ساعت ۱۶ به طول می انجامد و بر مبنای برنامه، ۶ شهود از سوی مقابل شامل سعید ملایی و وحید سرلک ملی پوشان سابق جودوی ایران و محمد منصوری سرمربی سابق تیم ملی به همراه محافظ رئیس فدراسیون جهانی، مسئول برگزاری رقابت های جهانی ژاپن و یک شخص دیگر ضد جودوی ایران صحبت کنند.

از ایران هم ۳ شهود شامل محمدرضا داورزنی معاون وقت وزیر ورزش در زمان برگزاری رقابت های جهانی ژاپن، نصرالله سجادی نماینده کمیته ملی المپیک و مجید زارعیان سرمربی تیم ملی در رقابت های جهانی ژاپن در جلسه دادگاه حاضر خواهند شد.

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو هم به همراه وکیل و دستیار وکیل از جانب ایران در این نشست حضور دارند.

برای هر شاهد ۲۰ دقیقه وقت اختصاص خواهد داشت که ۵ دقیقه به صحبت هر شاهد اختصاص دارد و ۱۵ دقیقه هم سوال و جواب از هر شاهد صورت خواهد گرفت.

نمایندگان ایران در جلسه دادگاه CAS اوایل هفته آینده راهی سوییس می شوند.

رییس فدراسیون جهانی، دبیر کل این فدراسیون و رئیس فدراسیون جودوی ایران فقط در دادگاه حاضر می شوند و حق صحبت نخواهند داشت.

یک داور و ۲ سرداور هم در جلسه دادگاه حضور خواهند داشت.

منبع:

1399/06/22
12:51:13
5.0 / 5
921
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد