دفاع شخصی
رئیس سازمان لیگ فدراسیون:

حضور فولاد اكسین در لیگ كشتی حتمی شد

حضور فولاد اكسین در لیگ كشتی حتمی شد

خوزستان رئیس سازمان لیگ فدراسیون كشتی از قطعی شدن حضور تیم فولاد اكسین خوزستان در لیگ برتر بعد از اما و اگرهای بسیار آگاهی داد.


عبدالمهدی نصیرزاده در گفت و گو با ایسنا با بیان این که حضور تیم فولاد اکسین در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور حتمی شد، اظهارکرد: با رایزنی و پیگیری های استاندار خوزستان، مدیرکل ورزش و جوانان استان، آقای حسینی نماینده مردم اهواز و همین طور کوشش های فدراسیون کشتی، در نهایت باتوجه به علاقه مندی و درایت خود مسئولان شرکت فولاد اکسین حضور این تیم در فصل پیش روی لیگ برتر کشتی فرنگی کشور حتمی شد.
وی بیان کرد: باتوجه به حضور فولاد اکسین در لیگ برتر از الان پیش بینی تیم های صعودکننده به فینال سخت و البته نویدبخش روزهای خوب برای کشتی ایران است.
رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی اظهار داشت: هر زمان حال کشتی فرنگی استان خوب بوده، حال کشتی فرنگی کشور نیز خوب بوده است. امیدوارم خروجی کار خیر و باارزش مسئولان شرکت فولاداکسین، شاد کردن دل مردم توسط کشتی گیران خوزستانی در المپیک باشد.
وی عنوان کرد: باتوجه به این که کادر فنی تیم های ملی نیز اعلام نموده بود که لیگ می تواند یکی از اصلی ترین مبناها برای ورود کشتی گیران به تیم ملی باشد، اگر فولاد اکسین در لیگ شرکت نمی کرد با چالش هایی مواجه می شدیم که یکی از این چالش ها متضرر شدن کشتی گیران این تیم بود. همین طور از دیگر چالش های ما به هم خوردن جدول مسابقات بود که خدا را شکر در نهایت نیز حضور فولاد اکسین حتمی شد تا با هیچ مشکلی مواجه نشویم.1399/06/26
11:40:59
5.0 / 5
1145
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد