دفاع شخصی

غلامرضا قصاب به سالن كشتی برمی گردد

غلامرضا قصاب به سالن كشتی برمی گردد

خوزستان پیشكسوت كشتی و نخستین خوزستانی شركت كننده در المپیك، باردیگر برای آموزش علاقه مندان به این رشته به سالن كشتی بر می گردد.


غلامرضا قصاب نخستین کشتی گیر خوزستانی است که در سال ۱۹۷۶ در المپیک به روی تشک رفت و به مدت هشت سال هم کاپیتانی تیم ملی کشتی فرنگی ایران را برعهده داشت. او پس از خداحافظی از کشتی، در عرصه مربیگری به کشتی ایران و خوزستان خدمات ارزشمند ای داشت.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، این پیشکسوت خوزستانی سال ها در سالنی که مالک آن، آموزش و پرورش بود، مستاجر و در حال آموزش علاقه مندان به این رشته بود که به دلایلی با گرفتن حکم تخلیه از او خواسته می شود این سالن را ترک کند.
این رفتار با پیشکسوت کشتی خوزستان که سال ها خدمات ارزشمند ای به نوجوانان و جوانان استان بخصوص شهرستان دزفول داشته است، با واکنش هایی از جانب قهرمانان ملی و علاقه مندان به این رشته همراه بود و این رفتار را در شان یک پیشکسوت ندانستند. همین مبحث سبب شد که ۲۴ مردادماه سرپرست فرمانداری دزفول و رئیس و اعضای شورای شهر دزفول به دیدار غلامرضا قصاب بروند و از او دلجویی کنند. در این بازدید وعده هایی هم به قصاب داده شد.
با گذشت یک ماه از آن اتفاق، مسؤلان شهرستان به بخشی از وعده های خود در قبال این پیشکسوت کشتی عمل کردند؛ طی یک نامه از جانب رئیس هیات کشتی دزفول به قصاب اعلام گردید که با بازگشایی سالن های کشتی در شهرستان، او می تواند در سالن دز به آموزش علاقه مندان به این رشته بپردازد. خبری که شادمانی این پیشکسوت و خانواده وی را در برداشت و از تلاشهای فرهمندپور فرماندار دزفول، نظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و جاموسی عضو شورای شهر دزفول در جهت تکریم به پیشکسوت قدردانی کردند.
نامه هیات کشتی دزفول جهت فعالیت غلامرضا قصاب در سالن دز


منبع:

1399/06/27
00:58:06
5.0 / 5
1494
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد