دفاع شخصی
میراسماعیلی:

عملكرد هیات ایران در CAS خوب بود

عملكرد هیات ایران در CAS خوب بود

دفاع شخصی: رئیس فدراسیون جودو از مذاكرات مثبت و صمیمانه خود با رئیس فدراسیون جهانی جودو در حاشیه برگزاری دادگاه CAS آگاهی داد.


آرش میراسماعیلی در گفتگو با ایسنا، درباره برگزاری جلسه شکایت ایران از فدراسیون جهانی جودو در دادگاه CAS، اظهار نمود: روز سنگینی به لحاظ کاری بود چونکه باتوجه به اهمیت و حساسیت موضوع، ۹ ساعت جلسه دادگاه به درازا کشید و فقط ۲۰ دقیقه برای صرف ناهار تعطیل شد. البته این انتظار را داشتیم که جلسه سنگینی اجرا شود و خوشبختانه در مجموع عملکرد هیات ایران را خوب و قابل قبول می دانم.
رئیس فدراسیون جودو، اضافه کرد: شهود و وکلای هر دو طرف صحبت های خودرا طبق برنامه انجام دادند و سوال و جواب هایی نیز در جلسه دادگاه صورت گرفت. ماریوس ویزر رئیس فدراسیون جهانی جودو نیز در ۲ ساعت پایانی به جمع حاضرین در دادگاه افزوده شد.
وی با اشاره به مذاکرات مثبت خود با رئیس فدراسین جهانی جودو در خلال برگزاری دادگاه CAS، اظهار داشت: مذاکره بسیار دوستانه ای میان بنده و رئیس فدراسیون جهانی صورت گرفت و در نهایت دادگاه به ایران و فدراسیون جهانی جودو ۳۰ روز مهلت داد با مذاکره مشکلات فی درخلال را به صورت مسالمت آمیز حل کنند، در غیر این صورت بعد از اختتام مهلت ۳۰ روزه، رأی دادگاه صادر خواهد شد.
میراسماعیلی در ادامه گفتگو با ایسنا، درباره جو جلسه دادگاه و پیش بینی خود از ادامه روند صدور رای نیز اشاره کرد: جلسه دادگاه روند طبیعی داشت و انتظار من این بود که سنگین تر باشد اما برمبنای برنامه پیش رفت و هیات ایران عملکرد خوبی داشت. وکلای ما بسیار عالی عمل کردند و از طرف دیگر وزن هیات ما باتوجه به حضور داورزنی و سجادی بالاتر از جانب مقابل بود.
قهرمان سابق جودوی جهان، افزود: واقعا نمی توان درباره سرانجام این دادگاه پیش بینی خاصی را ارائه نمود. اساسا در تهران جلساتی را برگزار می نماییم تا تصمیم گیری های نهایی را داشته باشیم باید با فدراسیون جهانی مذاکره نماییم و امیدوارم در نهایت این پرونده به نفع جودوی ایران تمام شود. جا دارد از تک تک نفرات هیات اعزامی ایران بخاطر تلاش هایشان صمیمانه قدردانی کنم. همین طور دست اهالی فهیم جودو را بخاطر حمایت هایشان می بوسم و امیدوارم بهترین اتفاق برای جودوی ایران رقم بخورد.
رئیس فدراسیون جودو، در ادامه درباره موارد مطرح شده در مذاکراتش میان او و رئیس فدراسیون جهانی جودو، اظهار داشت: درباره مفاد مداکرات نمی توانم توضیحی بدهم اما واقعا مداکره بسیار عالی و دوستانه ای با یکدیگر داشتیم. موارد مختلفی به بحث گذاشته شد و هدف رسیدن به بهترین چاره ممکن بود. به هر شکل ما زیرمجموعه فدراسیون جهانی جودو هستیم و فارغ از اینکه چه رای به نفع ما و یا به ضرر ما باشد باید با فدراسیون جهانی جودو تعامل و همکاری داشته باشیم. امیدوارم در نهایت با فدراسیون جهانی برای کمک به جودوی ایران به تفاهم برسیم.
وی درباره حضور سعید ملایی و وحید سرلک دو ملی پوش اسبق جودوی ایران و محمد منصوری سرمربی اسبق تیم ملی جودو بعنوان شاهدان طرف مقابل ضد جودوی ایران در دادگاه CAS، اشاره کرد: صحبتی درباره آنها ندارم. فقط برای این ۳ نفر دعا می کنم و امیدوارم عاقبت به خیر شوند.
میراسماعیلی اضافه کرد: از میان ۶ شاهد طرف مقابل، فقط ملایی، سرلک و منصوری در دادگاه حاضر شدند و مقابل ایران شهادت دادند. دیگر شاهدان طرف مقابل که خارجی بودند بوسیله ویدئو کنفرانس در جلسه دادگاه حضور داشتند.
او در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا برخوردی میان هیات ایران با ملایی، سرلک و منصوری در جریان جلسه دادگاه صورت گرفت یا خیر، اظهار داشت: برخورد رو در رو نداشتیم، ما سمت دیگر دادگاه بودیم و هر کدام از آنها طبق برنامه در قسمت جلوی دادگاه حاضر شدند و صحبت کردند.1399/06/29
15:07:04
5.0 / 5
1120
تگها: تیم , فدراسیون
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد