دفاع شخصی

زمان آغاز تمرینات بانوان ملی پوش كاراته

زمان آغاز تمرینات بانوان ملی پوش كاراته

به گزارش دفاع شخصی در انتها جلسه كادر فنی تیم ملی بانوان با مسؤلان فدراسیون كاراته زمان تشكیل اردوی آماده سازی این تیم مشخص شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، اعضای کادر فنی تیم ملی کاراته بانوان در جلسه با سید حسن طباطبایی رئیس و اشرف امینی نایب رییس فدراسیون شرکت کرده و برنامه های آماده سازی این تیم برای حضور در رقابتهای انتخابی المپیک مورد بررسی قرار گرفت.
سمانه خوش قدم سرمربی تیم ملی بانوان در انتها این جلسه به خبرنگار مهر اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی را برگزار کردیم که مقرر شد تمرینات بانوان کاراته کا در طول مهرماه به صورت آنلاین تحت نظر کادر فنی پیگیری شود و در انتها هر هفته گزارشی از روند تمرینات به فدراسیون عرضه شود. بعد از آن اردوها را هم از آغاز آبان ماه با حضور عباسعلی، بهمنیار و علیپور و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آغاز نماییم.
وی اضافه کرد: هدف اصلی در مسابقات پیش رو تثبیت جایگاه سارا بهمنیار در رنکینگ وزن ۵۵- کیلوگرم و رسیدن علیپور به موقعیت کسب سهمیه است. بنابراین سخت تلاش می نماییم تا با رسیدن به آمادگی لازم به این مهم دست پیدا نماییم.
سرمربی تیم ملی کاراته در مورد شرایط عباسعلی اظهار داشت: جا دارد از مسؤلان فدراسیون و کمیته ملی المپیک تشکر کنم برای حمایت های انجام شده، به امید خدا طی چند روز آینده عباسعلی به آلمان می رود و بلافاصله در انتها کارهای انجام شده توسط پزشکان به تهران بازمی گردد تا تمرینات را پیگیری نماید.
خوش قدم در انتها با ابراز امیدواری برای ریشه کن شدن بیماری کرونا تصریح کرد: این بیماری شرایط جامعه را تحت تاثیر قرار داده و ان شالله زودتر این مشکل حل شده تا مردم بتوانند با ذهن باز به زندگی عادی بازگشته و اتفافات بد برای همیشه از کشورمان دور شود.

1399/07/04
12:31:27
5.0 / 5
1515
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد