دفاع شخصی
حمیده عباسعلی:

پزشكان هنوز اجازه شروع تمرینات را به من نداده اند

پزشكان هنوز اجازه شروع تمرینات را به من نداده اند

به گزارش دفاع شخصی اولین بانوی المپیكی كاراته ایران امیدوار است پرقدرت تر از قبل به روی تاتامی برگردد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، حمیده عباسعلی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کاراته تصریح کرد: هم اکنون تمرینات فیزیوتراپی و توان بخشی خویش را دنبال می کنم. در کنار اینها پزشکان تمرینات خاصی را هم در نظر گرفته اند تا قدرت بدنی ام تقویت شود و هر چه زودتر به شرایط مطلوب برسم.
وی اضافه کرد: با عنایت به شرایطی که به واسطه انتشار کرونا بر جامعه حاکم کرده، فعلا انجام تمرین در باشگاه مقدور نیست. البته شرایط بدنی من هم به صورتی نیست که بتوان تمرینات کاراته را شروع کنم. فعلا پزشکم این اجازه را به من نداده است. بعد از اجازه پزشکم و باز شدن سالن بدنسازی آکادمی ملی المپیک، تمرینات بدنسازی ام را هم شروع می کنم.
نخستین بانوی المپیکی کاراته ایران افزود: خانم خوشقدم بعنوان مربی در جریان کامل برنامه هایم هستند. به محض اینکه اجازه شروع تمرینات صادر شود، با هماهنگی ایشان تمرینات کاراته را هم آغاز می نماییم. همانطور که پیش از این هم اعلام کردم عجله ای برای شروع تمریناتم ندارم، ما مسابقه ای پیش رو نداریم که برای بازگشت عجله داشته باشم.
وی در انتها تصریح کرد: دوران مصدومیت برای هر ورزشکار دشواری های خاص خودش را دارد. من هم از این قاعده مستثنی نیستم. امیدوارم این روزها هر چه سریعتر به پایان برسد و بتوانم پرقدرت تر از قبل به روی تاتامی بازگردم.

1399/03/21
11:51:23
5.0 / 5
1928
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد