دفاع شخصی
محمد بنا:

برای المپیك باید به حد ایده آل برسیم

برای المپیك باید به حد ایده آل برسیم

دفاع شخصی: سرمربی تیم ملی كشتی فرنگی از عملكرد پویا ناصرپور و امین كاویانی نژاد در لیگ كشتی فرنگی ابراز رضایت كرد.


پبه گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمد بنا در حاشیه رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی، اظهار نمود: شروع باردیگر لیگ کشتی پس از وقفه طولانی، موجب خوشی است. مهم این است که کشتی شروع شده و امیدوارم بدون مشکل مسابقات تمام شود.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره به وضعیت گروه الف لیگ فرنگی اشاره کرد: این گروه نسبت به گروه دیگر آسان تر است. مسابقات گروه ب فشرده تر خواهد بود و رقابت بیش تری بین مدعیان وجود دارد. امیدوارم مردم کشتی را ببینند و با کشتی آشتی کنند.
بنا در مورد وضعیت جسمانی کشتی گیران حاضر در لیگ، اظهار داشت: در مجموع شرایط بدنی بچه ها نشان از این دارد که آماده سازی بدنی آنها به خاطر محدودیت هایی که وجود داشت، به آن شکلی که باید خوب نبوده ولی خوشحالم که رامین طاهری، امین کاویانی نژاد و پویا ناصرپور را روی تشک دیدم.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد آمادگی ملی پوشان، اشاره کرد: البته برخی از بچه های ملی پوش ما مثل پویا ناصرپور و امین کاویانی نژاد خوب بودند و هرچند تغییر وزن دادند اما شرایط بهتری نسبت به بقیه دارند.
او در آخر اظهار داشت: با زمانی که در اختیار داریم اگر مسابقات جهانی اجرا شود به یک شکل و اگر گزینشی المپیک را در پیش داشته باشیم، به یک صورت دیگر باید به فکر آماده سازی تیم باشیم. برای المپیک هم نزدیک به ۲۹۰ روز دیگر فرصت داریم که به حد ایده آلی که می خواهیم، برسیم. به هر شکل امیدوارم مردم کشتی ها را ببینند و لذت ببرند و کشتی گیران نیز جذاب و خوب کشتی بگیرند.
منبع:

1399/07/08
23:39:40
5.0 / 5
1119
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد