دفاع شخصی
پولادگر:

منتظر مجوز آغاز اردوها هستیم

منتظر مجوز آغاز اردوها هستیم

به گزارش دفاع شخصی رئیس فدراسیون تكواندو با تاكید بر اینكه در فضای اردو بهتر می توانیم از ملی پوشانمان محافظت نماییم، اظهار داشت: منتظر صدور مجوزهای لازم برای از سرگیری اردوی تیم های ملی هستیم.


سید محمد پولادگر در گفتگو با ایسنا، درباره زمان از سرگیری اردوی ملی پوشان تکواندو بعد از تعطیلی چند ماهه به علت شیوع کرونا، اظهار نمود: با عنایت به شیوع کرونا و از آنجائیکه تکواندو رشته ای خاص است و بچه ها به صورت رو در رو با هم مبارزه می کنند، هنوز مجوز از سرگیری تمریناتمان را نگرفته ایم و همه چیز به تعطیلی کشیده شده است. منتظر مجوز از سرگیری اردوهایمان هستیم و امیدوارم هر چه زودتر شاهد آغاز تمرینات و مسابقات باشیم.
رئیس فدراسیون تکواندو اضافه کرد: با آغاز فعالیت رشته هایی مثل تکواندو، کشتی و کاراته هنوز موافقت نشده و امیدوارم هر چه زودتر تکواندو مجوزهای لازم برای برگزاری اردوهای متمرکز را دریافت کند. ما هم درخواست داریم با آغاز اردوی تکواندوکاران موافقت شود و بطور قطع تمهیدات لازم برای پیشگیری از بروز مشکل اندیشیده خواهد شد.
وی با تاکید بر اهمیت حضور تکواندوکاران و به خصوص نفرات المپیکی در اردوها و تمرین زیر نظر کادر فنی تیم ملی، اظهار داشت: بچه ها چند ماهی است با عنایت به وضعیت بوجود آمده به صورت انفرادی و در خارج از محل اردوها، تمریناتشان را پیگیری می کنند اما تمرین به صورت انفرادی با تمرین در اردو تفاوت زیادی دارد و می تواند بر آمادگی روحی و بدنی آنها اثرگذار باشد.
پولادگر تصریح کرد: بطور قطع در اردو می توانیم نفراتمان را از هر نظر و با رعایت پروتکل های بهداشتی تحت نظر داشته باشیم تا مشکلی برایشان بوجود نیاید اما در فضای بیرون از اردو امکان دارد خطرات مربوط به کرونا بیشتر باشد.
رئیس فدراسیون تکواندو در انتها اظهار داشت: وضعیت برگزاری المپیک معلوم نیست اما باید آمادگی لازم را داشته باشیم تا از رقبا عقب نیفتیم. می توان با تدابیر ویژه تمرینات را شروع کرد تا ملی پوشان تا حد ممکن به روال قبلی تمرینات بازگردند.1399/03/21
21:07:20
5.0 / 5
1932
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد