دفاع شخصی
رئیس فدارسیون تكواندو:

رویدادهای بین المللی ورزش تكواندو در سال ۲۰۲۰ برگزار نمی گردد

رویدادهای بین المللی ورزش تكواندو در سال ۲۰۲۰ برگزار نمی گردد

خراسان شمالی رئیس فدارسیون تكواندو اظهار داشت: برمبنای اعلام اخبار از طرف فدراسیون جهانی و اتحادیه آسیا، به احتمال خیلی زیاد هیچ رویداد ورزشی در سال 2020 برگزار نخواهد شد و برگزاری رویدادها از شروع سال 2021 شروع خواهد شد.


پولادگر در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه مسابقات جوانان بلغارستان نیز کنسل شد، اضافه کرد: فقط یک رویداد(مسابقات فاینال گرندپری مکزیک) باقی مانده است که بطور قطع آن نیز برگزار نخواهد شد.
وی افزود: هنوز به صورت رسمی لغو این مسابقات اعلام نشده است اما طی تماسهای انجام شده اعلام نموده اند که این مسابقات برگزار نمی گردد.
پودلادگر در رابطه با برگزاری اردوی ملی پوشان المپیک نیز اظهارکرد: اردو از اواخر شهریور ماه بر طبق دستورالعمل های بهداشتی برگزار شده است و اردوی خانم ها نیز به زودی برپا خواهد شد.
وی در رابطه با مصدومیت آرمین هادی پور نیز بیان کرد: هادی پور یک لطمه جزئی دارد که هنوز پزشکان تصمیم قطعی نگرفته اند و قرار بر این است تا کمیسیون پزشکی تشکیل گردد، ولی لطمه خیلی جدی نیست و از طرف دیگر باتوجه به وجود ویروس کرونا فرصت وجود دارد.
رئیس فدراسیون تکواندو در ادامه با اشاره به ثبت نام تیم ها جهت شرکت در مسابقات لیگ اظهار داشت: هم اکنون یک ابهام درباب اینکه مسابقات برگزار می گردد و یا خیر وجود دارد و همین مورد سبب شده تا برخی از تیم ها همچون کن جهت شرکت در لیگ ثبت نام نکنند.
وی اضافه کرد: البته قرار بر این است تا دستورالعمل های خاص از طرف وزارت بهداشت طی این هفته اعلام گردد و تیم ها نیز ثبت نام خودرا جهت شرکت در مسابقات لیگ انجام خواهند داد.
منبع:

1399/07/10
19:25:24
5.0 / 5
1254
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد