دفاع شخصی
رضا یزدانی:

شكست ۷ بر ۳ حریف را پیش بینی كرده بودم

شكست ۷ بر ۳ حریف را پیش بینی كرده بودم

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم كشتی آزاد استقلال اظهار داشت: به یكی از اعضای كادر فنی گفته بودم مقابل دانشگاه آزاد 7 بر 3 پیروز می شویم و حتی تركیب تیم حریف را نیز حدس زده بودم كه هر دو به واقعیت تبدیل شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رضا یزدانی بعد از پیروزی ۷ بر ۳ استقلال مقابل دانشگاه آزاد در جدال حساس لیگ برتر کشتی آزاد، اظهار داشت: کاملا مستحق این پیروزی بودیم و حتی امروز پیش بینی کرده بودم به برد ۷ بر ۳ می رسیم، کاملا حدس زده بودم که حریف از چه ترکیبی در این دیدار استفاده می نماید. بدین سبب با آنالیز دقیق کشتی گیران حریف پا به میدان گذاشتیم و اکثریت کشتی گیران استقلال نکات مد نظر کادر فنی را در مبارزه هایشان پیاده کردند. از عملکرد تیم راضیم و امیدوارم با رفع ایردها بهتر از این نیز عمل نماییم.

سرمربی تیم کشتی آزاد استقلال، اضافه کرد: لیگ امسال در شرایط متفاوتی نسبت به سال های قبل انجام شد و جا دارد از تمامی عواملی که در این شرایط سخت به برگزاری لیگ کمک کردند تشکر کنم.

برگزاری لیگ بعد از تعطیلی چند ماهه مسابقات در آماده سازی هر چه بهتر تیم ملی و شناخت وضعیت کشتی گیران خیلی موثر بود چونکه پس از مدت ها به میدان مبارزه رفتند.

وی درباره عملکرد خوب تیمش با وجود ورود دیرهنگام به لیگ و فرصت کم برای آماده سازی، اظهار داشت: تیم ما در لحظات پایانی وارد لیگ شد و کوشیدیم در این زمان کم بچه ها را به آمادگی مطلبو برسانیم. خدا را شکر بچه ها به غیر از چند وزن خوب کار کردند و اساسا اهتمام می نماییم ایرادات موجود را برطرف نماییم تا در ادامه بهتر ظاهر شویم.

تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بچه ها امروز مزد زحمات خودشان را گرفتند. چون خودم کشتی گیر هستم بچه ها را درک می کنم و به آنها گفتم تا لحظه آخر مبارزه کنند و دست از حمله برندارند.

دارنده ۲ مدال طلای جهان درباره بازگشت خوب کشتی گیران استقلال بعد از عقب افتادن از حریفان بخصوص در مبارزه عرفان جعفریان که باخت ۹ بر صفر را با پیروزی پشت سر گذاشت، اشاره کرد: کوشیدیم اردوی متمرکز را برای بچه ها در نظر بگیریم و در این اردو به دقت معایب کشتی گیران را برطرف و نقاط قوت آنها را بیشتر نماییم. خدا را شکر با وجودیکه در بعضی مبارزه ها از حریفان عقب افتادند اما به خوبی مدیریت کردند و به کشتی برگشتند، البته دوری طولانی مدت از میادین نیز در عقب افتادن بچه ها موثر بود.

یزدانی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در اردو، اظهار داشت: همه بچه ها و کادر فنی و تدارکات تست پی سی آر دادند و به دقت پروتکل های بهداشتی را رعایت کردیم تا مبادا مشکلی دراین زمینه پیش نیاید.

سرمربی تیم کشتی آزاد استقلال در آخر درباره تصمیمش برای حضور در لیگ بعنوان کشتی گیر نیز اظهار داشت: فعلا در کنار بچه ها تمرین می کنم و قصد دارم در ادامه کشتی بگیرم. تمرینات را مرتب انجام دادم اما المپیک به تعویق افتاد و هنوز هم نهایی نشده است. به محض اینکه به آمادگی مطلوب برسم در لیگ کشتی می گیرم و امیدوارم در ادامه در میادین مختلف حاضر شوم.

منبع:

1399/07/11
17:08:07
5.0 / 5
1345
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد