دفاع شخصی

رقابت ۱۰ تیم در لیگ برتر تكواندو

رقابت ۱۰ تیم در لیگ برتر تكواندو

استقبال اندك تیم های شركت كننده از رقابت های لیگ تكواندو بانوان، مسئولان فدراسیون را بر آن داشت تا پروژه جام ایراندخت را به سال آینده موكول كنند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، یکی از برنامه های سازمان لیگ تکواندو برای فصل جدید، برگزاری لیگ بانوان در دو سطح بود. استقبال خوب تیم های شرکت کننده در این رقابتها، مسئولان سازمان لیگ را برآن داشت تا با هدف ایجاد انگیزه بیشتر برای تیم هایی که از توان فنی کمتری برخوردار می باشند از یک سو و بالابردن کیفیت فنی رقابت ها و ایجاد فرصت برابر برای تمامی تیم های شرکت کننده از طرف دیگر این مسابقات را در دو سطح لیگ برتر با عنوان «جام ایراندخت» و لیگ دسته یک با عنوان «جام کوثر» برگزار کنند.
اما شیوع ویروس کرونا موجب شد تا تیم ها که اغلب شهرستانی هم بودند برای فصل جدید رغبت چندانی نداشته باشند.
طبق اخبار رسیده در مرحله پیش ثبت نام برای حضور در جام کوثر، چهار تیم و برای حضور در جام ایراندخت، سه تیم اعلام آمادگی کرده اند. سازمان لیگ هم تصمیم گرفت قید برگزاری جام ایراندخت را بزند و فصل پیش رو را نیز به صورت متمرکز و با حضور همان ۹ تیم برگزار خواهدنمود.
نکته دیگر اینکه در صورت صدور مجوز برگزاری لیگ از طرف ستاد کرونا، لیگ برتر مردان با حضور ۱۰ تیم که در مرحله پیش ثبت نام حضور داشتند و لیگ نوجوانان با حضور ۱۴ تیم انجام خواهد شد.
برای حضور در لیگ برتر مردان تیم های هیأت تکواندو آذربایجان غربی، اتوگالری عباس نصرتی، پارسیان البرز، پاس قوامین، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، فرمانیه، پالایش نفت آبادان، مس کرمان و مهاجریان ثبت نام کرده اند.
از فدراسیون تکواندو هم خبر می رسد ستاد کرونا در آستانه صدور مجوز برگزاری مسابقات و لیگ می باشد.


1399/07/12
13:49:08
5.0 / 5
962
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد