دفاع شخصی
در گزارش دفاع شخصی عنوان شد؛

به دنبال قهرمانی در لیگ تكواندو هستیم

به دنبال قهرمانی در لیگ تكواندو هستیم

به گزارش دفاع شخصی مدیر اجرائی تیم تكواندو فتح صدر البرز اظهار داشت: در همه رده های سنی با هدف رشد و گسترش تكواندو و البته كسب عنوان قهرمانی وارد لیگ شده ایم.کاظم نیک سرشت مدیر اجرائی تیم تکواندو فتح صدر البرز ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: برای فصل جدید رقابتهای لیگ ابتدا به دنبال تقویت تیم به لحاظ فنی بودیم و بنا بر این مدیریت باشگاه فتح صدر البرز تصمیم گرفت از هادی ساعی قهرمان المپیک و جهان در این مورد دعوت به همکاری کند و سپس تهیه و تدوین برنامه های کاربردی در سه بخش کوتاه مدت، میان مدت و طولانی مدت در دستور کار قرار گرفت.
وی اضافه کرد: رعایت عدالت، حق و حقوق قهرمانان و باشگاه مهمترین رکن برای مدیران باشگاه است و بنا بر این با ایجاد یک فضای صمیمی و رفاقتی البته در چهارچوب و ضوابط تعریف کار را آغاز کردیم و این مساله را فصل قبل به خوبی در لیگ برتر جام کوثر به اثبات رساندیم و خدا را شکر با قهرمانی نیز همراه شد.
نیک سرشت افزود: این تجربه خوب موجب شد تا در فصل پیش رو با ۸ تیم قدرتمند پا به عرصه مسابقات لیگ تکواندو ایران در کلیه رده ها بگذاریم. پیش از شروع کار بررسی دقیقی روی کوچک ترین مسائل داشتیم و خدا را شکر موفق شدیم شرایط بسیار خوبی را فراهم نماییم و با قدرت و توانایی بالا وارد کار شدیم.
مدیراجرایی باشگاه فتح صدر البرز با اعلان اینکه هدف این باشگاه فراتر از قهرمانی است، گفت: در این باشگاه جایگاه ها برای تک تک مدیران و مربیان تعریف شده است ولی در بطن کار همه رده ها بصورت جهادی در کنار هم و برای تحقق هدفی که ترسیم شده تلاش خواهند کرد. در یکی از استان های مستعد شمالی تحت نام باشگاه استعدایابی را آغاز نموده و در کلیه رده ها تیمداری خواهیم کرد.
وی افزود: در جذب منابع انسانی کارهای سنجیده ای صورت گرفته و با جذب قهرمانان ملی که در سنوات گذشته بهر دلیلی از تیم ملی فاصله گرفته اند، گام مؤثری برای احیا این عزیزان برداشته ایم تا شاهد بازگشت باردیگر آنها به چرخه ملی و کوران مسابقات قهرمانی باشیم. بدون شک در آینده ای نزدیک نیز نفرات دیگری هم شناسایی و جذب خواهند شد.
نیک سرشت در آخر اظهار داشت: هدف این باشگاه در کنار رعایت عدالت و انصاف، نگاه حرفه ای گری در صدد ارتقای هر چه بهتر تکواندو و معرفی چهره های شاخص به فدراسیون تکواندو و حمایت همه جانبه در امتداد برقراری یک بستر مناسب می باشد. بر این اساس منتظر اعلام فدراسیون جهت برگزاری لیگ هستیم و به صراحت می گویم حضوری پرقدرت خواهیم داشت.


منبع:

1399/07/13
13:53:51
5.0 / 5
1307
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد