دفاع شخصی
پس از آغاز لیگ كشتی؛

مجوز برگزاری لیگ های تكواندو صادر می شود

مجوز برگزاری لیگ های تكواندو صادر می شود

فدراسیون تكواندو در حالی برای برگزاری رقابتهای لیگ در سالجاری است كه تا كنون ستاد كرونا مجوزی برای آن صادر نكرده است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، فدراسیون کشتی با تدوین یک پروتکل دقیق بهداشتی موفق به جلب نظر ستاد کرونا و وزارت بهداشت شد تا بعد از کسب مجوز برگزاری رقابتهای لیگ، مسابقات خودرا در همین هفته جاری آغاز کند.
اما برای رشته تکواندو تا حالا چنین مجوزی صادر نشده است. تکواندو نسبت به کشتی برخورد کمتری دارد، ورزشکاران در حین مبارزه از لباس کامل، هوگو (محافظ سینه)، کلاه و دستکش استفاده می نمایند. اینکه چرا ستاد کرونا چنین نگاه دوگانه ای به ورزشها دارد، جای سوال دارد.
مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ برای برگزاری این رقابتها حتی در فضای باز اعلام آمادگی کرده و پروتکل های بهداشتی نیز تدوین و ارسال شده و طی خبرهای رسیده طی یکی دو روز آینده مجوز برگزاری رقابتهای لیگ تکواندو در دو بخش مبارزه و فرم از طرف ستاد کرونا در ورزش صادر و ابلاغ خواهد گردید.
در چنین شرایطی انتشار خبر انصراف یکی از تیم ها موجب تعجب اهالی تکواندو شد. تیمی که با کادر فنی و بازیکنان خود قرارداد بسته و شنیده می شود حتی به چند ملی پوش خود نیز مبالغی بابت پیش قرارداد هم پرداخت کرده، بعید است با این جدیت پای انصراف خود بایستد چونکه بنظر می رسد این قبیل کارها بیشتر به مانوری بی اثر می ماند و بس! البته شکی نیست تیم فوق با وجود آنکه پیش ثبت نام خودرا انجام نداده، ولی با صدور مجوز برگزاری از طرف ستاد کرونا، بازهم به چرخه لیگ برخواهد گشت.
متأسفانه در فدراسیون تکواندو رسمی جدید و البته غلط در حال شکل گیری است که با این قبیل کارهای رسانه ای به دنبال پیش برد کارهای خود و یا ستاندن مجوز باشند. آن از رفتار غیر حرفه ای پیش از صدور مجوز آغاز اردوهای تیم ملی و این هم از انصراف یکی از دو قهرمان فصل قبل، بنظر می رسد روابط عمومی فدراسیون باید بیشتر به حوزه کاری خود ورود کند.

1399/07/13
21:55:23
5.0 / 5
1299
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد