دفاع شخصی
رئیس فدراسیون جهانی در مجمع سالیانه:

سلامتی تكواندوكاران در اولویت است

سلامتی تكواندوكاران در اولویت است

دفاع شخصی: رئیس فدراسیون جهانی تكواندو در جریان مجمع سالیانه این فدراسیون ابراز امیدواری كرد سال آینده شاهد برگزاری مسابقات مختلف در فضای ایمن باشیم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مجمع عمومی فدراسیون جهانی تکواندو امروز سه شنبه ششم اکتبر برابر با ۱۵ مهرماه برای نخستین بار به صورت ویدئو کنفرانس با حضور نمایندگان ۱۳۳ کشور جهان و شرکت نزدیک به ۳۰۰ نفر بعنوان بزرگترین مجامع جهانی و به ریاست «چانگ وون چو» رئیس WT انجام شد.
در این مجمع پروتکل های بهداشتی مربوط به مسابقات و برنامه های آموزشی بررسی و به تصویب رسید تا از این پس در صورت برگزاری مسابقات اجرائی شود.
«فرانچسکو ریچی بیتی» رئیس انجمن بین المللی بازی های المپیک که بعنوان میهمان در این مجمع حضور داشت، ضمن ارائه گزارشی از کارهای این انجمن و با تقدیر از فدراسیون جهان، تکواندو عنوان داشت که تکواندو به سبب مدیریت صحیح، توسعه و گسترش در کشورهای مختلف به گروه A2 فدراسیون های بین المللی صعود کرده و از این بابت می تواند بعنوان الگویی برای سایر فدراسیون های بین المللی باشد.
رئیس فدراسیون جهانی طی سخنان خود با ابراز امیدواری از برگزاری مسابقاتی ایمن در سال ۲۰۲۱، اظهار داشت: امسال برای تکواندوی جهانی مانند همه ورزش ها سخت بود. این واقعیت که ما مجبور شدیم برای نخستین بار به صورت مجازی شاهد برگزاری مجمع جهانی باشیم و این یعنی آنکه بیماری همه گیر کووید -۱۹ بسیار جدی است. با توجه به این چالش ها خانواده تکواندو متحد باقی مانده و همچنان خواهد ماند. اولویت ما ایمن نگه داشتن همه است، ما همین طور از این دوره برای تلاش و پیشرفت تکواندو و ارائه بهترین روش ها استفاده خواهیم کرد.
دکتر «چو» اضافه کرد: ما هم اکنون یک فدراسیون بین المللی هستیم که با وجود شرایط سخت در شش ماه گذشته، با تصمیمات جمعی به خوبی مسائل را اداره کرده و می توانیم به آینده بویژه برگزاری مسابقات جهانی در «ووشی» چین امیدواریم. این یک واقعیت است که ما از ماه مارس تا کنون همه رویدادهای بین المللی را به سبب ویروس کوید -۱۹ لغو کرده ایم.
در ادامه این جلسه رئیس فدراسیون جهانی گزارشی از برگزاری جلسات شورای اجرائی و حدود ۲۰ دوره آموزشی برای مربیان، داوران و نمایندگان فنی کشورها ارائه نمود و گفت: تا حالا ۱۰۰۰ مربی در دوره های آنلاین مربیگری شرکت کرده اند. ضمن اینکه در حال سازماندهی برای برگزاری مسابقات پومسه قهرمانی جهان در ماه نوامبر هستیم.
در این مجمع اعلام گردید که ۸۸ درصد کشورها در رأی گیری مربوط به مصوبات و اصلاحات قوانین و مقررات شرکت داشته و نتایج آن برای شرکت کنندگان تشریح شد. در ادامه جلسه، به «احمد فولی» نایب رییس فدراسیون جهانی تکواندو که اخیرا از دنیا رفته است، ادای احترام کرده و عنوان شد که وی عضوی از تالار مشاهیر خواهد بود.


منبع:

1399/07/19
11:11:06
5.0 / 5
1450
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد