دفاع شخصی
در گزارش دفاع شخصی؛

برنامه های تیم ملی تكواندو در بخش پومسه تشریح شد

برنامه های تیم ملی تكواندو در بخش پومسه تشریح شد

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی تكواندو اظهار داشت: در صورت تصویب برنامه های تیم ملی، پومسه روها پس از رقابتهای انتخابی در مسابقات جهانی حاضر خواهند شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، بر مبنای اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، رقابتهای قهرمانی جهان در بخش پومسه به صورت آنلاین برگزار می شود. طبق بخشنامه فدراسیون جهانی، تیم های ملی می بایست تا ۲۳ آبان ماه ثبت نام خویش را روی سایت مسابقات قطعی کنند. این درحالیست که فدراسیون تکواندو کشورمان نه تنها خبر برگزاری این رقابتها را پوشش نداده بلکه برنامه های رقابتهای انتخابی را هم اعلام نکرده است.
حسینعلی نظری سرمربی تیم ملی پومسه کشورمان در مورد برگزاری این مسابقات به خبرنگار مهر اظهار داشت: فدراسیون تابحال در مورد این رقابتها تصمیمی اتخاذ نکرده و در صورتیکه شرکت تیم ملی کشورمان در این مسابقات قطعی شود، ما هم برنامه های خویش را اجرایی خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: تلاش مدیریت ما در این رابطه اقتضایی است و آنچه که به سود تکواندو کشور باشد رقم خواهد خورد. در این خصوص باید با استفاده از سیستم مجازی وارد عمل شویم تا در شرایط شیوع کرونا خدای ناکرده تکواندوکاران با مشکل مواجه نشوند.
نظری اضافه کرد: مسابقات این دوره در دو بخش آزاد و ملی برگزار می گردد که در بخش آزاد شرکت کنندگان می توانند فیلم های خویش را در قسمت های مختلفی که در بخشنامه آمده تهیه و ارسال نمایند. یکی از بخش های جذاب آن برگزاری مسابقات خانوادگی است، یعنی پسر و پدر، دختر و پدر، پدر بزرگ و نوه و … می توانند به صورت تیمی در مسابقات شرکت نمایند.
سرمربی تیم ملی در مورد نحوه تشکیل تیم ملی هم اظهار داشت: بدون شک برگزاری مسابقات انتخابی در دستور کار خواهد بود، البته اطلاعاتی که از پومسه روها داریم هم در این رقابتها مورد نظر خواهد بود. ولی هر چه هست از راه فضای مجازی کار را پیش خواهیم برد. ضمن اینکه در تهیه و ارسال فیلم پومسه ملی پوشان نظارت مستقیم خواهیم داشت تا بهترین اتفاق برای تکواندو ایران در این دوره رقم خورد.


منبع:

1399/07/22
13:19:41
5.0 / 5
884
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد