دفاع شخصی

آغاز شمارش معكوس برای اعلام رأی CAS

آغاز شمارش معكوس برای اعلام رأی CAS

با نزدیك شدن به انتها مهلت یك ماهه دادگاه بین المللی حكمیت ورزش، علاقمندان به ورزش در انتظار اعلام موضع رسمی فدراسیون جودو در این خصوص می باشند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، ۲۶ شهریورماه جلسه رسیدگی به شکایت فدراسیون جودو ایران درباب تعلیق از طرف فدراسیون جهانی در لوزان سوئیس تشکیل و در بعد از هشت ساعت بررسی، حضور شاهدین، دفاع وکلا و استماع سخنان رؤسای دو فدراسیون، CAS به دو طرف یک ماه برای رسیدن به یک توافق منطقی فرصت داد.
با نزدیک شدن به زمان اختتام این مهلت ۳۰ روزه، علاقمندان به ورزش بویژه جودوکاران در انتظار اعلام موضوع رسمی فدراسیون درباب کارهای انجام شده در طول این مدت می باشند.
آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو که حاضر به پاسخگویی در این مورد نشد، با وجود ابتلاء به ویروس کورنا در ایام گذشته در قرنطینه هم موضوع فوق را به جد پیگیری کرده و با برگزاری جلسات آنلاین در کوشش برای رفع اشکال جودو می باشد.
اینکه در طول این مدت چه مذاکراتی بین طرفین صورت گرفته و نتیجه جلسات گوناگون در وزارت ورزش به کجا خواهد انجامید معین نمی باشد، ولی نکته قطعی آنکه در صورت نرسیدن به یک توافق برد- برد، دادگاه حکمیت ورزش دوشنبه ۱۹ اکتبر برابر ۲۸ مهرماه رأی خودرا درباب این پرونده صادر خواهدنمود.
بدون شک جودوکاران برای حضور روی تاتامی مسابقات رسمی سخت بی تابند و امید آنکه دیپلماسی ورزش هرچه است به نفع جوانان با آتیه این رشته المپیکی باشد.


منبع:

1399/07/24
11:27:54
5.0 / 5
1102
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد