دفاع شخصی
نصیرزاده:

در حق 2 كشتی گیر استقلال ظلم شد

در حق 2 كشتی گیر استقلال ظلم شد

به گزارش دفاع شخصی رئیس سازمان لیگ فدراسیون كشتی با اعلان اینكه از ماجرای پیش آمده برای محمد رمضان پور و سینا غلامی 2 كشتی گیر تیم استقلال ناراحت است، اظهار داشت: اقدام هیات كشتی مازندران در ندادن رضایت نامه باعث اجحاف در حق این دو كشتی گیر شد.عبدالمهدی نصیرزاده در گفت و گو با ایسنا، درباره علت اقدام هیات کشتی مازندران در ندادن رضایت نامه به دو کشتی گیر استقلال برای حضور در لیگ برتر کشتی آزاد، اظهار نمود: برمبنای قانونی که در گردهمایی هیات های استانی و مجمع فدراسیون کشتی در زمان ریاست رسول خادم به تصویب رسیده، تمام کشتی گیران به جهت اینکه بتوانند در لیگ کشتی حاضر شوند نیازمند دریافت رضایت نامه از هیات کشتی استان خود هستند و بدون دریافت رضایت نامه قادر به حضور در لیگ نخواهند بود.

رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی، اضافه کرد: محمد رمضان پور و سینا غلامی دو کشتی گیر تیم استقلال تهران هستند و با این تیم قرارداد دارند اما هیات کشتی مازندران تا این لحظه از صدور رضایت نامه برای این دو کشتی گیر خودداری کرده است. بنده با عسگری محمدیان، رئیس هیات کشتی مازندران چند مرتبه صحبت کرده ام اما او راضی به صدور رضایتنامه نشد و حتی به فدراسیون نامه زد و اعلام نمود تحت هیچ شرایطی رضایت نامه دو کشتی گیر استقلال را نمی دهد!

وی اشاره کرد: این اقدام هیات کشتی مازندران موجب شد این دو کشتی گیر با وجود داشتن قرارداد نتوانند در دور رفت کشتی بگیرند چونکه ما برمبنای قانون نمی توانیم برای کشتی گیرانی که رضایت نامه از جانب هیات استانی شان ندارند، آیدی کارت حضور در مسابقات را صادر نماییم.

نصیرزاده درباره علت این اقدام رئیس هیات کشتی مازندران، اظهار داشت: هم به محمدیان و هم به میرعمادیان زنگ زدم و خواستم موضوع را حل کنند، آنها می گویند تیم قائمشهر به این دو کشتی گیر نیاز دارد و خواهان امضای قرارداد با رمضان پور و غلامی هستند اما از طرف دیگر این دو کشتی گیر می گویند فقط برای استقلال کشتی می گیرند، در این شرایط هیات کشتی مازندران باید جلو بیفتد و رضایت نامه آنها را صادر کند. همه ما برای کشتی گیر کار می نماییم و اگر قرار باشد آنها ناراضی باشند، تمام عملکرد ما زیر سوال می رود.

رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی اضافه کرد: مصاحبه سینا غلامی را خواندم و خیلی ناراحت شدم. این اقدام هیات کشتی مازندران موجب شد این دو کشتی گیر نتوانند برابر کادر فنی تیم ملی توانایی هایشان را نشان بدهند و این فرصت را از دست دادند. فکر می کنم در حق رمضان پور و غلامی ظلم شد اما با همه این اوصاف امیدوار هستیم این مساله با گفت و گو و جلسه حل و فصل شود.

منبع:

1399/07/28
20:39:37
5.0 / 5
1377
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد