دفاع شخصی
شركت مای كاستومر

خدمات دیجیتال ماركتینگ

خدمات دیجیتال ماركتینگ

دفاع شخصی: كارشناسان و مشاوران حرفه‌ای شركت مای كاستومر می‌توانند با به‌كارگیری مؤثرترین استراتژی‌ها و روش‌ها، موفقیت شما را در عرصه دیجیتال ماركتینگ و كسب‌وكارهای اینترنتی تضمین نمایند.


دنیای امروز دنیای تخصص است و هیچ کسب‌وکاری بدون بهره‌مندی از دانش و تخصص کافی قادر به پیمودن مسیر پیشرفت و رقابت نخواهد بود.

امروزه دیجیتال مارکتینگ و شاخه‌های آن نیز یک حوزه کاملاً تخصصی محسوب می‌شوند؛ زیرا تعیین استراتژی‌های بازاریابی و انتخاب روش‌های کاربردی و مؤثر برای پیشبرد فعالیت‌های اقتصادی، نیازمند مهارت، تخصص و تجربه کافی می‌باشد.

شرکت مای کاستومر یک شرکت پیشرو و شناخته‌شده در عرصه دیجیتال مارکتینگ و کسب‌وکارهای اینترنتی است که با بهره‌مندی از کادری متخصص، مجرب و باتجربه آماده ارائه بهترین و به‌روزترین خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما عزیزان می‌باشد.

کارشناسان و مشاوران حرفه‌ای ما در شرکت مای کاستومر می‌توانند با به‌کارگیری مؤثرترین استراتژی‌ها و روش‌ها، موفقیت شما را در عرصه دیجیتال مارکتینگ و کسب‌وکارهای اینترنتی تضمین نمایند.

برخی از مهم‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ شرکت مای کاستومر عبارت‌اند از:

مشاوره مدیریت

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره شبکه های اجتماعی

مشاوره راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی

تحقیقات بازار

طراحی بیزینس پلن در کسب و کارهای اینترنتی

تحقیقات بازاریابی کمی در کسب و کارهای اینترنتی

برنامه ریزی استراتژیک در کسب و کارهای اینترنتی

تحقیقات بازاریابی کیفی در کسب و کارهای اینترنتی

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت لینکداین

مدیریت اینستاگرام

اینفلوئنسر مارکتینگ

تبلیغات در صفحات پربازدید

تولید محتوا

روابط عمومی

محتوای وایرال

تولید محتوای متنی

تولید محتوای تصویری و ویدئویی

طراحی و ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

بازاریابی اینترنتی و تبلیغات

طراحی سایت فروشگاهی

تبلیغات همسان

مشاوره و اجرای سئو

تبلیغات بنری در سایت

مدیریت فروشگاه های اینترنتی و سایت

 

در ادامه هر یک از خدمات و زیرمجموعه‌های آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

مشاوره مدیریت

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت در جامعه، بسیاری از مشاغل تغییر شکل داده و به‌صورت اینترنتی به فعالیت خود ادامه می‌دهند. به همین دلیل میزان رقابت در کسب‌وکارهای اینترنتی بیش از همیشه قابل‌مشاهده است. همین موضوع باعث شده است نیاز به بهره‌مندی از استراتژی‌های مناسب و کاربردی و استفاده از روش‌های نوین در میان کسب‌وکارهای مختلف به‌خوبی احساس شود.

 

بسیاری از افراد، مدیریت کسب‌وکارهای اینترنتی را فعالیتی ساده می‌پندارند. در حالی این‌چنین نیست و شما برای دستیابی به نتایج اثربخش می‌بایست از روش‌ها و اصول کاربردی و تخصصی استفاده کنید. تیم مشاوران ارشد شرکت مای کاستومر خدمات متنوعی را درزمینه مشاوره مدیریت ارائه می‌دهند که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ، مشاوره راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی، مشاوره شبکه های اجتماعی، مشاوره سئو سایت و غیره. مدیران صنایع، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف می‌توانند با استفاده از خدمات مشاوره مدیریت شرکت مای کاستومر با جدیدترین استراتژی‌ها و روش‌های بازاریابی آشنا شده و مصمم‌تر با اطمینان بیشتری در مسیر رسیدن به اهداف خود گام بردارند.

با بهره‌مندی از خدمات مشاوره مدیریت می‌توانید مخاطبان بیشتری را جذب محصولات و خدمات خود کنید، کمپین‌های تبلیغاتی مؤثرتری راه‌اندازی نمایید و با بهبود نتایج و ارتقای کسب‌وکارتان همواره در میان رقبا بهترین باشید.

مشاوران باتجربه و حرفه‌ای شرکت مای کاستومر می‌توانند با بررسی و آنالیز فعالیت‌های رقبا و استخراج اطلاعات کاربردی در مورد کسب‌وکار شما، بهترین پیشنهادات و کاربردی‌ترین روش‌ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

با بهره‌مندی از خدمات مشاوره مدیریت شرکت مای کاستومر، مشاورانی در کنار شما خواهند بود که نه‌تنها از دانش و تخصص کافی درزمینه IT، برنامه‌نویسی، طراحی سایت، سئو و... بهره‌مندند، بلکه در مباحثی مانند بازاریابی دیجیتال، فروش، طراحی استراتژی، آنالیز فرایندهای مالی و غیره نیز صاحب‌نظر بوده و دارای مهارت و تجربه می‌باشند.

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار یکی از مهم‌ترین شاخه‌های دیجیتال مارکتینگ است که مدیران سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف با استفاده از آن می‌توانند تصمیمات بهتری در مورد کسب‌وکار خود اتخاذ نمایند.

 امروزه تمامی برندهای شناخته‌شده پیش از شروع بازاریابی و تبلیغات، تحقیقات کاملی را در مورد بازار مصرف انجام می‌دهند. شما نیز می‌توانید با استفاده از تحقیقات بازار فرصت‌های نهفته بازار را کشف و شناسایی کنید، ریسک فعالیت‌های خود را کاهش دهید، از وضعیت رقبای خود آگاه شوید، مخاطبان هدف خود را بهتر بشناسید و همچنین مشکلات بالقوه را شناسایی و برطرف نمایید.

کارشناسان ما در شرکت مای کاستومر آماده ارائه کامل‌ترین نوع تحقیقات بازار به مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای گوناگون می‌باشند. این خدمات شامل انواع تحقیقات بازاریابی کمی در کسب و کارهای اینترنتی، تحقیقات بازاریابی کیفی در کسب و کارهای اینترنتی، ارائه برنامه ریزی استراتژیک در کسب و کارهای اینترنتی و طراحی بیزینس پلن در کسب و کارهای اینترنتی است.

با بهره‌مندی از خدمات تحقیقات بازار شرکت مای کاستومر شناخت کامل‌تری از مشتریان و مخاطبان هدف خود به دست می‌آورید و با خواسته‌ها و سلایق آن‌ها آشنا می‌شوید. درنتیجه، این شناخت باعث می‌شود بهتر از سایر رقبا بتوانید نیازهای مخاطبان هدف خود را مرتفع سازید و میزان فروش خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

همچنین تحقیقات بازار به شرکت‌ها و برندهای مختلف کمک می‌کند که با تشخیص نیازهای مخاطبان هدف، ریسک‌پذیری کسب‌وکار خود را کاهش دهند.

استفاده از انواع تحقیقات بازار یکی از مؤثرترین روش‌ها برای تعین استراتژی‌های مفید و ارتقا و توسعه هر فعالیت اقتصادی می‌باشد. صاحبان کسب‌وکارهای مختلف بدون استفاده از تحقیقات بازار، برنامه‌ریزی استراتژیک و بیزینس پلن نمی‌توانند آن‌گونه که انتظار دارند به اهداف اقتصادی خود دست یابند؛ زیرا تنها بر اساس تحقیقات بازار است که می‌توان پلن ها و استراتژی‌های مؤثر را پیاده‌سازی و اجرا کرد.

شرکت مای کاستومر با بهره‌مندی از تیم کارشناسان مجرب و باتجربه آماده ارائه بهترین و کامل‌ترین نوع تحقیقات بازار به شما عزیزان می‌باشد.

مدیریت شبکه های اجتماعی

طبق آمارهای موجود در حال حاضر بیش از 2.3 میلیارد نفر از جمعیت سراسر جهان در شبکه‌های اجتماعی حضور فعال دارند. باوجود چنین آمار عظیمی بدیهی است که برای هر شرکت و کسب‌وکاری، استفاده بهینه از شبکه‌های اجتماعی در جهت توسعه کسب‌وکار، افزایش مشتری، معرفی برند و بازاریابی و تبلیغات به امری حیاتی تبدیل‌شده است.

 اما برای موفقیت در شبکه‌های اجتماعی و افزایش مخاطبان و جذب مشتری بیشتر، نیاز به مدیریت شبکه های اجتماعی کاملاً احساس می‌شود؛ زیرا تنها کارشناسان متخصص و باتجربه می‌توانند با مدیریت شبکه های اجتماعی شما به‌صورت حرفه‌ای، میزان مشتریان و فروش شما را افزایش دهند.

ما در شرکت مای کاستومر با بهره‌مندی از مجرب‌ترین کارشناسان آماده ارائه انواع خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی نظیر مدیریت اینستاگرام، مدیریت لینکداین، تبلیغات در صفحات پر بازدید، اینفلوئنسر مارکتینگ و بسیاری خدمات دیگر به شما عزیزان می‌باشیم.

درست است که شبکه‌های اجتماعی بستر بسیار مناسبی برای توسعه و ارتقای تمامی کسب‌وکارها هستند اما شرایط مطلوب زمانی اتفاق می‌افتد که شما مدیریت شبکه های اجتماعی خود را به افراد متخصص و باتجربه سپرده تا آن‌ها با برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی‌های لازم، صفحات شما در شبکه‌های اجتماعی را ارتقا دهند.

با استفاده از خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی شرکت مای کاستومر می‌توانید تعداد مشتریان بالقوه خود را افزایش داده و با به‌کارگیری کاربردی‌ترین روش‌ها در کمترین زمان ممکن به بالاترین میزان فروش و سوددهی برسید.

امروزه تمامی برندها و کمپانی‌های بزرگ می‌دانند که شبکه‌های اجتماعی یکی از ضروری‌ترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شوند. در حال حاضر برندها و شرکت‌های معروف و شناخته‌شده در سراسر جهان، دارای حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس‌بوک، لینکداین، تلگرام و غیره می‌باشند.

پس می‌توان نتیجه‌گیری کرد که شبکه‌های اجتماعی یک فرصت استثنایی برای رشد و ارتقای کسب‌وکار شما محسوب می‌شوند و شما می‌توانید با بهره‌مندی از خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی شرکت مای کاستومر تبلیغات خود را هدفمندتر کرده و مخاطبان بیشتری را جذب محصولات یا خدمات خود نمایید.

تولید محتوا

امروزه با افزایش میزان استفاده مردم از اینترنت، کسب‌وکارهای آنلاین رونق بیشتری پیداکرده‌اند و بازاریابی و تبلیغات در این فضا به طرز چشمگیری افزایش‌یافته است. اگر شما نیز صاحب یک وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی هستید حتماً میدانید که تولید محتوا یکی از راهکارهای تبلیغ محصولات و افزایش مشتری است.

درواقع تولید محتوا همانند یک پل ارتباطی میان شما و مخاطبان است که از طریق آن می‌توانید تمام اطلاعات مربوط به محصولات یا خدمات خود را به کاربران اینترنت و یا مخاطبان هدف منتقل نمایید.

شرکت مای کاستومر یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که با بهره‌مندی از کارشناسان و متخصصان محتوا، آماده ارائه انواع خدمات تولید محتوا نظیر تولید محتوای متنی، تولید محتوا در شبکه های اجتماعی، تولید محتوای تصویری و ویدیویی، تولید محتوای خلاقانه، تولید محتوای وایرال، روابط عمومی و غیره به شما عزیزان می‌باشد.

با بهره‌مندی از خدمات تولید محتوا شرکت مای کاستومر شما می‌توانید به‌راحتی اطلاعات و مشخصات مربوط به محصولات و خدمات خود را در قالب‌های گوناگون محتوا مانند متن، عکس، اینفوگرافیک، ویدیو و... تولید کرده و در اختیار مخاطبان هدف خود قرار دهید.

اکثر مدیران کسب‌وکارهایی که دارای وب‌سایت و یا صفحه‌هایی در اینستاگرام، یوتیوب و یا توییتر هستند از اهمید تولید محتوا آگاهی دارند؛ زیرا کاربران و مشتریان تنها از طریق محتوایی که در فضای اینترنت منتشر می‌شود، جذب وب‌سایت و یا صفحات شبکه‌های اجتماعی مربوط به کسب‌وکار شما خواهند شد.

با استفاده از خدمات منحصربه‌فرد شرکت مای کاستومر درزمینهٔ تولید محتوا نه‌تنها به محتوایی خلاقانه و تأثیرگذار دست خواهید یافت، بلکه فرصت‌های استثنایی برای افزایش ترافیک وب‌سایت، سازمان‌دهی صفحات وب‌سایت و افزایش مشتری و فروش بیشتر در اختیار شما قرار می‌گیرد. کارشناسان حرفه‌ای و مجرب ما در شرکت مای کاستومر می‌توانند با ارائه خلاقانه‌ترین و باکیفیت‌ترین انواع محتوا شما را در مسیر دستیابی به اهدافتان همراهی نمایند.

بازاریابی اینترنتی و تبلیغات

امروزه بازاریابی اینترنتی و تبلیغات آنلاین از ملزومات تمامی کسب‌وکارها محسوب می‌شود. با استفاده از بازاریابی اینترنتی و تبلیغات مؤثر می‌توان تخصص و حوزه فعالیت‌های کسب‌وکارهای گوناگون را به افراد بیشتری معرفی کرد. بازاریابی اینترنتی و تبلیغات یکی از شاخه‌های مهم دیجیتال مارکتینگ است که از طریق آن می‌توان به عرضه محصولات و خدمات به‌صورت گسترده‌تری پرداخت و درنهایت با افزایش فروش مواجه شد.

اگر شما نیز صاحب یک فروشگاه و یا کسب‌وکار اینترنتی هستید با استفاده از بازاریابی اینترنتی و تبلیغات هدفمند می‌توانید محصولات و خدمات خود را در بستر اینترنت معرفی کرده و برند خود را به شهرت برسانید.

ما در شرکت مای کاستومر با استفاده از تیمی حرفه‌ای و باتجربه خدمات متنوعی را درزمینهٔ بازاریابی اینترنتی و تبلیغات به شما عزیزان ارائه می‌کنیم. برخی از این خدمات شامل تبلیغات همسان، تبلیغات بنری در سایت، طراحی سایت فروشگاهی، مدیریت فروشگاه‌های اینترنتی و سایت، مشاوره و اجرای سئو و ... است.

کارشناسان ما با به‌کارگیری جدیدترین و کارآمدترین متدهای بازاریابی اینترنتی و تبلیغات هدفمند، محصولات و خدمات شما را با استفاده از کانال‌های مبتنی بر وب به مخاطبان هدف شما معرفی می‌کنند و برند و پیام تجاری شما را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و اثربخش به گوش کاربران فضای مجازی می‌رسانند. با بهره‌مندی از خدمات بازاریابی اینترنتی و تبلیغات کسب‌وکار شما رونق بیشتری پیداکرده و شما شاهد پیشرفت روزافزون شرکت یا سازمان خود خواهید بود.

روش‌های زیادی برای استفاده از بازاریابی اینترنتی و تبلیغات آنلاین وجود دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به ایمیل مارکتینگ، سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و... اشاره کرد.

یکی از اهداف اصلی ما در شرکت مای کاستومر، ارائه بهترین نوع خدمات بازاریابی اینترنتی و تبلیغاتی است که به آگاهی از برند شما و بهبود میزان فروش محصولاتتان منجر شود. کارشناسان متخصص و مجرب ما با بررسی تمامی ابعاد کسب‌وکار شما و به‌کارگیری استراتژی‌های مناسب، از ابتدا تا انتها در کنار شما هستند و شما در راستای دستیابی به اهداف کسب‌وکارتان یاری می‌کنند.

 

سخن پایانی

مای کاستومر با بهره مندی از کادری حرفه ای و متخصص، در تمامی حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ خدمات بی‌نظیری را به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید با بهره گیری از این خدمات کسب و کار خود را در دنیای آنلاین ارتقاء دهید و شرایط ایده آلی را برای خود فراهم کنید.

شماره تلفن:

09124777487

مهندس معمار نسب

 

1399/08/01
21:11:41
5.0 / 5
1385
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد