دفاع شخصی

انتخابی تیم ملی كشتی آزاد پشت درب های بسته!

انتخابی تیم ملی كشتی آزاد پشت درب های بسته!

دفاع شخصی: رقابت های انتخابی تیم ملی كشتی آزاد در اوزان 65 و 79 كیلوگرم در حالی از بامداد امروز شروع شد كه خبرنگاران به بهانه كرونا و بر خلاف لیگ اجازه ورود نداشتند و بر خلاف اعلام قبلی، رقابت ها از صفحه اینستاگرام فدراسیون كشتی نیز پخش نشد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در اوزان ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم از ساعت ۱۱ بامداد امروز(پنج شنبه) در محل خانه کشتی شروع شد.
فدراسیون کشتی به سبب شیوع ویروس کرونا اجازه حضور خبرنگاران در سالن این رقابت ها را نداد اما اعلام گردید این رقابت ها به صورت زنده از صفحه اینستاگرام فدراسیون کشتی برای علاقمندان به کشتی پخش خواهد شد.
اما بر خلاف اعلام قبلی و به دلیلهای نامشخص، این مسابقات از صفحه اینستاگرام فدراسیون کشتی پخش نشد تا هیچ کس در جریان نحوه برگزاری مسابقات قرار نگیرد.
صفحه اینستاگرام فدراسیون کشتی با درج نتایج مسابقات، اعلام نمود بنابر مشکلاتی امکان پخش زنده رقابت ها وجود ندارد!
اینکه کادر فنی تیم ملی مخالف پخش این رقابت ها بوده یا مسئولان فدراسیون کشتی اجازه این کار را نداده اند، معین نیست.
فدراسیون کشتی در حالی اجازه ورود خبرنگاران به سالن مسابقات را به سبب شیوع ویروس کرونا نداد که همین چند روز پیش خبرنگاران برای پوشش رقابت های لیگ از فدراسیون آی دی کارت گرفتند.
کادر فنی تیم ملی ابتدا بحثی درباره برگزاری انتخابی مطرح نکرد اما با انتقادات صورت گرفته، اعلام نمود در ۳ وزن انتخابی برگزار می شود، سپس با افزایش انتقادات روز گذشته اعلام نمود در تمامی اوزان انتخابی را برگزار خواهد کرد، هر چند هنوز نحوه برگزاری آن مشخص نشده است.
در رقابت های برگزار شده وزن ۶۵ کیلوگرم تا حالا میثم نصیری ۹ بر یک امیر حسین مقصودی را شکست داد، مرتضی قیاسی ۱۰ بر ۵ شایان حمزه را برد و امیر محمد یزدانی ۳ بر یک پیمان بیابانی را از پیش رو برداشت.
در ۷۹ کیلوگرم نیز زرین پیکر ۲ بر ۲ یاراحمدی را برد و سوادکوهی نیز ۳ بر صفر بهمن تیموری را شکست داد.

1399/08/02
16:19:52
5.0 / 5
1158
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد