دفاع شخصی
كرونا دراردوی تكواندو؛

اردوی بانوان و پاراتكواندو تعطیل شد

اردوی بانوان و پاراتكواندو تعطیل شد

به گزارش دفاع شخصی تمرینات تیم های ملی تكواندو بانوان و پاراتكواندو به علت بروز چند نمونه مشكوك به كرونا تعطیل شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، روز گذشته تست کرونا از دعوت شدگان به اردوی تیم ملی توسط انستیتو پاستور انجام شد و قرار بود بعد از مشخص شدن نتیجه این آزمایش تمرینات تیم های ملی مردان، بانوان و پاراتکواندو آغاز شود. به علت بروز چند نمونه مشکوک به کرونا در اعضای تیم های پاراتکواندو تیم ملی بانوان، تمرینات این تیم ها تا اطلاع ثانوی و رفع مشکل تعطیل شد.
نتیجه تست کرونای تمامی تکواندوکاران دعوت شده به اردوی مردان و کادر فنی این تیم منفی اعلام گردید و مقرر است آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی، سروش احمدی، سجاد مردانی، امیرمحمد بخشی و عرفان ناظمی از فردا زیر نظر فریبرز عسگری و علی محمد بسحاق تمرینات خویش را آغاز کنند.
تیم بانوان هم که باید در رقابت های کسب سهمیه المپیک شرکت نماید در شرایط فعلی تمرین نخواهد داشت تا نفرات مشکوک به کرونا با پشت سر گذاشتن دوران قرنطینه مجدداً به اردو فراخوانده دعوت شوند.
نکته مهم و حائز اهمیت اینکه زمان و مکان برگزاری رقابت های تکواندو انتخابی المپیک در قاره آسیا تابحال از جانب فدراسیون جهانی اعلام نشده و بانوان تکواندو این فرصت را دارند تا خویش را آماده حضور در این مسابقات کنند.

1399/08/02
21:26:49
5.0 / 5
1142
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد