دفاع شخصی

پیشنهاد جذاب لیگ برتری های تكواندو به میلاد بیگی

پیشنهاد جذاب لیگ برتری های تكواندو به میلاد بیگی

دفاع شخصی: چند تیم حاضر در رقابت های لیگ برتر تكواندو به دنبال جلب نظر ملی پوش ایرانی تكواندو آذربایجان برای عقد قرارداد با وی می باشند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، در صورتیکه هنوز زمان دقیق برگزاری رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور مشخص نشده، ولی تیم ها به دنبال تکمیل بازیکنان خود برای حضور در این رقابتها هستند.
میلاد بیگی ملی پوش عنوان دار ایرانی تیم ملی تکواندو آذربایجان یکی از تکواندوکارانی است که از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد و تا حالا با هیچ تیمی به توافق نرسیده است. پیشنهادات ارائه شده به این تکواندوکار تفاوت زیادی با مبالغ پیشنهادی به ملی پوشان ایرانی دارد.
بیگی ۳۰ ساله، نفر دوم رنکینگ جهانی، دارنده مدال برنز المپیک، دو طلای جهان، یک طلای اروپا و مدال های گوناگون گرندپری یکی از بهترینهای وزن ششم حال حاضر دنیا است که می تواند با حضور در لیگ برتر، تکواندوکاران ایرانی را به چالش جذابی دعوت کند.
این تکواندوکار مدتی است که به سبب شیوع ویروس کرونا در ایران به سر می برد و باید منتظر ماند و دید آیا تیم های ایرانی می توانند نظر این تکواندوکار شاخص را برای مبارزه روی «شی هاپ چانگ» لیگ جلب کنند یا خیر.


منبع:

1399/08/03
11:02:49
5.0 / 5
1181
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد