دفاع شخصی
كمرانی:

هدف ما كسب ۲ سهمیه المپیك در تكواندوی بانوان است

هدف ما كسب ۲ سهمیه المپیك در تكواندوی بانوان است

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی تكواندو بانوان اشاره كرد: به دنبال كسب دو سهمیه المپیك در بخش بانوان هستیم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، تیم ملی تکواندوی بانوان ایران قرار بود از روز ۲۸ مهرماه تمرینات خودرا با ترکیب مهلا مومن زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی و یلدا ولی نژاد در مرکز جهانی تکواندو آغاز کند.

ملی پوشان در تاریخ تعیین شده با حضور در فدراسیون بمنظور رعایت پروتکل های بهداشتی تست کرونا دادند که بعد از اعلام نتیجه، مشخص شد تست دو نفر اعضای تیم بانوان مثبت است و بنا بر این اردوی تیم ملی به تعویق افتاد.

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان اظهار داشت: پس از آن که ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز برگزاری اردو تیم های ملی تکواندو را صادر کرد جلسه ای با رئیس فدراسیون تکواندو، نایب رئیس بانوان و رئیس سازمان تیم های ملی داشتیم که تاریخ آغاز اردوها بمنظور حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک مشخص و قرار شد اردو را با ۴ تکواندوکار آغاز نماییم، البته دست ما را برای دعوت از نفرات دیگر نیز باز گذاشتند.

وی اضافه کرد: پس از آن جلسه و باتوجه به شیوع باردیگر ویروس کرونا و همین طور تعطیلی اربعین حسینی قرار شد اردو را از ۲۸ مهرماه و پس از انجام تست شروع نماییم. متاسفانه بعد از اعلام جواب، نتیجه تست کرونا من و یکی از ورزشکاران مثبت اعلام گردید. باتوجه به این شرایط ان شاءالله پس از پشت سر گذاشتن دوره درمان ویروس کرونا، با رعایت پروتکل های بهداشتی اردو را آغاز می نماییم.

کمرانی اشاره کرد: برنامه ای ۴۵ روزه را برای تمرینات در نظر گرفتیم و پس از آن تکواندوکاران استراحتی ۱۰ روزه را پشت سر می گذارند که بعد از بازگشت، مجدد تست می دهند. با توجه به این که تاریخ دقیقی برای مسابقات کسب سهمیه معین نیست برنامه تمرینی را به این شکل اجرا می نماییم تا با اردوی طولانی مدت بچه ها گرفتار تمرین زدگی و خستگی نشوند.

وی اینطور افزود: اساسا ما از این فرصتی که در اختیارمان قرار گرفته بهره برده و بر آمادگی جسمانی بچه ها و رفع مشکلات فنی آنها تمرکز می نماییم. همین طور بر تنوع تکنیکی و بدنسازی تاکید ویژه ای داریم تا آمادگی لازم را کسب نمایند.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان اشاره کرد: تلاش می نماییم با رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی در طول اردو از تکواندوکارانی که قبل از این ملی پوش بوده اند بعنوان حریف تمرینی استفاده نمائیم تا هم شانسی به آنها داده شود و هم ما بتوانیم اردونشینان را محک بزنیم. کسب سهمیه المپیک، مسابقات بسیار حساسی است، ما تلاش می نماییم تا بهترین نتیجه را بگیریم و دو سهمیه المپیک توکیو را بدست آوریم.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان در آخر اظهار داشت: برای همه مردم دنیا آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم ویروس کرونا هرچه سریعتر ریشه کن شود تا بتوانیم با آرامش اردوها را برگزار نماییم و نتایج خوبی را در رویدادهای پیش رو کسب نماییم. از خدا می خواهم ملی پوشان غیور ایرانی در هر رشته ای در المپیک توکیو نتیجه مطلوبی بگیرند.

منبع:

1399/08/06
22:38:42
5.0 / 5
1051
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد