دفاع شخصی

فرنگی كار خوزستانی، دومین كرونایی اردوی تیم ملی

فرنگی كار خوزستانی، دومین كرونایی اردوی تیم ملی

به گزارش دفاع شخصی خوزستان دارنده نشان برنز مسابقات آسیایی با اشاره به مبتلا شدن به ویروس كرونا، اظهار داشت: هنگامی كه در اردوی تیم ملی حالم بد شد، احساس كردم سرما خورده ام چونكه تست كرونا داده بودیم و به شكلی مطمئن بودم كه مبتلا به كرونا نشده ام.


مهدی محسن نژاد در گفتگو با ایسنا، درباره مبتلا شدن به کووید ۱۹ در جریان اردوی تیم ملی، اظهارکرد: حدودا ۱۲ روز پیش برای مسابقات لیگ و همینطور ورود به اردوی تیم ملی، تست کرونا دادیم که جواب هر دو تست منفی بود اما هنگامی که در اردوی تیم ملی حالم بد شد، احساس کردم سرما خورده ام چونکه تست کرونا داده بودیم و به شکلی مطمئن بودم که کرونا ندارم.
وی افزود: هنگامی که اردو به پایان رسید و به بهبهان برگشتم، همچنان حالم بد بود و همین سبب شد که باردیگر تست کرونا بدهم که متوجه شدم، تست مثبت است. وضعیتم چندان حاد نیست و تنها کمی سرفه و سرگیجه دارم. هم اکنون در قرنطینه به سر می برم تا هر چه سریع تر به بهبودی کامل دست پیدا کنم.
این فرنگی کار خوزستانی تصریح کرد: نمی دانم در اردو به کرونا مبتلا شدم یا نه، چونکه قبل از حضور در اردو، تست کرونای تمام کشتی گیران منفی شده بود. در زمان اردو هم اصلا از قرنطینه خارج نشدیم و در اردو مراقبت خوبی از کشتی گیران صورت گرفت اما شنیدم رضا گرایی هم به کرونا مبتلا شده است. همینطور مقرر است چند کشتی گیر دیگر تیم ملی باردیگر تست کرونا بدهند.
وی عنوان کرد: سه، چهار روزی است که از اردوی تیم ملی برگشته ام و با عنایت به شرایطی که دارم باید به خاطر خانواده ام و مردم رعایت کنم.
محسن نژاد تصریح کرد: چند روز دیگر رقابت های انتخابی تیم ملی جهت حضور کشتی گیران در مسابقات جهانی برگزار می گردد که متاسفانه باتوجه به شرایطم نمی توانم در انتخابی شرکت کنم. امیدوارم آقای بنا، سرمربی تیم ملی خارج از این مسابقه انتخابی، فرصتی به من بدهد چونکه یکی از نفراتی که از برگزاری انتخابی بسیار خوشحال بود، من بودم چونکه این شانس را برای خودم جهت حضور در رقابت های جهانی قائل بودم. رقابت های جهانی ۴۰ روز دیگر برگزار می گردد و امیدوارم فرصت حضور در این مسابقات به من هم داده شود.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، پیش از این هم تست کرونای رضا گرایی، دارنده مدال طلای کشتی فرنگی امیدهای جهان مثبت شده بود.
منبع:

1399/08/13
12:48:52
5.0 / 5
981
تگها: تیم , رقابت , شركت , لیگ
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد