دفاع شخصی

پاسخ سرمربی تیم ملی به حواشی انتخابی كشتی آزاد

پاسخ سرمربی تیم ملی به حواشی انتخابی كشتی آزاد

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی كشتی آزاد با دفاع از تصمیم كادر فنی در رای به برگزاری مجدد انتخابی در 3 وزن، اظهار داشت: این تصمیمی بود كه 2 هفته پیش توسط فدراسیون اعلام گردید و دبیر و كاوه نیز كاملا در جریان آن بودند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، غلامرضا محمدی درباره علت تصمیم کادر فنی تیم ملی در برگزاری مجدد رقابت های انتخابی در ۳ وزن که روز پنج شنبه انجام شد، اظهار نمود: خیلی دوست داشتم پیشنهاد و بخشنامه ای که ۲ هفته پیش روی سایت فدراسیون کشتی قرار گرفت به نمایش دربیاید. این مساله به صورت رسمی اعلام شده بود که در صورت نیاز و با تایید کمیته فنی، احتمال تکرار مبارزه در بعضی اوزان وجود خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اضافه کرد: اصلا اینطور نبوده که این تصمیم خلق الساعه باشد. بنده هم موافق برگزاری مجدد انتخابی در این اوزان بودم اما در مجموع پیشنهاد کادر فنی بود و به تایید کمیته فنی رسید. شخص رئیس فدراسیون و مدیر تیم های ملی نیز از ابتدا که این بحث عنوان شد کاملا در جریان این تصمیم بودند.

وی با دفاع از برگزاری مجدد انتخابی در بعضی اوزان، اظهار داشت: ما باید به کشتی گیرانی مثل احسانپور که مدال دار جهان است شرایط ویژه تری قائل شویم و این عین عدالت است یا برای محمدیان که بعد از بازگشت به میادین در رقابت های معتبر درخشید باید امتیاز ویژه بدهیم یا امیرحسین زارع جوان که چه کاری باید در یک سال قبل انجام می داد که نداد. من قول می دهم اگر اسم این ۳ نفر جابجا و همین شرایط را طرف مقابل داشت مطمئنا باز هم رای به برگزاری مجدد کشتی ها می دادیم.

محمدی در آخر در پاسخ به این پرسش که لازم است برای موفقیت تمام کشتی گیران تلاش کند، اشاره کرد: به لحاط اخلاقی من را می شناسید. برای ما همه کشتی گیران یکی هستند و مورد حمایت کامل ما خواهند بود. ما با تمام وجود در کنار همه بچه ها هستیم تا موفق شوند. این تیم ملی است و بحث شخصی نباید مطرح شود. اصلا جای نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

منبع:

1399/08/18
13:42:59
5.0 / 5
931
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد